Logitech DFGT alınır mı?

Playstation3

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Dostlar merhaba bugün 225 TL'ye DFGT aldım. Deneme fırsatım olmadı ama USB taktıgımda logo yandı adaptörü yok. 24v 1.2 veya 2 amper taksam sorun olur mu? Görüşleriniz benim için degerli.

Çok uyguna almışınız en son 1000tl'yi gördü o ürün. DFGT kullananlar adaptör değerlerini söylerse iyi olur.

24v 0.75 Amper demişler internette adaptörüne, biraz araştırıp muadil bir adaptör alabilirsiniz.

Adaptörü bulursanız çok iyi fiyata almışsınız genelde 700-1K ya gidiyor.

Bende orijinal adaptörü mevcuttu. Baktım, çıkış olarak 24v 0.75a veriyor. Sizin dediğiniz değerler uygundur. Fazla amper zararlı değil diye biliyorum. Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltirse sevinirim.

Abi bana satar mısın veya dedigim gibi 2 amper zararlı olur mu ve ne kadar istiyorsun.

Abi bana satar mısın veya dedigim gibi 2 amper zararlı olur mu ve ne kadar istiyorsun.
Üzgünüm, ürünü satamam. İnternette okuduğum bilgilere göre amper değerinin ürüne bir zararı olmuyor. Önemli olan voltaj değeri. 24V 1A, 1.5A, 2A adaptör kullanabilirsiniz. Elinizde hali hazırda adaptör yoksa, fiyatı nispeten ucuz olacağı için 24V 1A işinizi görecektir.

Hayırlı olsun, hangi hayırsever kardeşimizmiş o fiyata satan? :)

Geri
Yukarı