Logitech DFGT dişlisi çabuk bozulur mu?

sswenzyy

Centipat
Daha fazla  
Kullanılabilir en uygun set olarak söyleniyor, ben de böyle düşünüyorum. Ancak bazı yorumları kafamı karıştırıyor. Örneğin 2. el alacağım için dişlisi çabuk bozulabilir mi? Bunu merak ediyorum.

Son düzenleme:
Kullanılabilir en uygun set olarak söyleniyor, ben de böyle düşünüyorum. Ancak bazı yorumları kafamı karıştırıyor. Örneğin 2. el alırsam dişlisi çabuk bozulabilir mi? Bunu merak ediyorum.

Eski sahibi düzgün kullanmadı ise sizin elinizde patlayabilir.

Ürünün sıfırını bulma şansın zaten yok. Satın almadan önce Assetto Corsa, BeamNG gibi oyunlarda FFB seviyesini yüksek tutup test edebilirsin. Saçma sapan sapmalar ile karşılaşmazsan alabilirsin.

Sert kazalar yap. Satın aldığım G29 da bunu denemediğim için kazalardan sonra sürekli USB söküp geri takmaya başladım.

Ürünün sıfırını bulma şansın zaten yok. Satın almadan önce Assetto Corsa, BeamNG gibi oyunlarda FFB seviyesini yüksek tutup test edebilirsin. Saçma sapan sapmalar ile karşılaşmazsan alabilirsin.

Sert kazalar yap. Satın aldığım G29 da bunu denemediğim için kazalardan sonra sürekli USB söküp geri takmaya başladım.
Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı