Logitech DFGT tamiri nerede yapılır?

Nielle

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
2.el DFGT almıştım, bozuldu. Üstündeki ışık yanıp sönüyor, PC algılamıyor. İstanbul'da yaptırabileceğim bir yer var mıdır?

Sanayiye falan götür, orada ki elektrikçiye test edemezler ama uğraşırlar öğrenciysen fazla para da almazlar.
Ve berbat ederler... :)

Türkiye'de elektronik ürünlerin kendi servisleri adam gibi hizmet veremiyor, sanayideki adam ne yapsın?

@Nielle

Bu durmda en iyi yapılacak şey, Logitech Türkiye ile iletişime geçmektir.

Logitech sattığı her ürüne elinden geldiğince iyi hizmet vermeye çalışan bir firma. Geçmişte; bozulan garantisi bitmesine rağmen değiştirdiği olmuştu.

İlk etpta Logitech Destek ile iletişime geçmelisin.

Baştan söyleyim. Hiçbir yerde tamircisini bulamazsın. Elektronikçiler belki yapabilir. İki sene önce G27'min anakartını temizlerken fişini çekmeyi unutmuştum. Tornavidayı bir elemana değdirdiğim gibi cızt dedi gitti alet. Ağlamamak için zor tuttum kendimi. Ama nafile. Tam bir sene boyunca nerdeyse her gün tamirci, yedek anakart aradım ama nafile. En son bir PCB firmasına gönderdim 100TL ödeyerek. İki parça değiştiler ama gene olmadı. Bende sinirden kırdım attım anakartı. Yenisini aradım ama Lamborghini Z rotu bulmak daha kolay dersem yeridir. En son dayanamadım 500TL'ye harap bitap bir G27 aldım anakartını taktım. Saat gibi çalışıyor iki senedir. Öbürlerini de yedek yaptım. Bozuldukça değişip gül gibi gideceğiz.

Baştan söyleyim. Hiçbir yerde tamircisini bulamazsın. Elektronikçiler belki yapabilir. İki sene önce G27'min anakartını temizlerken fişini çekmeyi unutmuştum. Tornavidayı bir elemana değdirdiğim gibi cızt dedi gitti alet. Ağlamamak için zor tuttum kendimi. Ama nafile. Tam bir sene boyunca nerdeyse her gün tamirci, yedek anakart aradım ama nafile. En son bir PCB firmasına gönderdim 100TL ödeyerek. İki parça değiştiler ama gene olmadı. Bende sinirden kırdım attım anakartı. Yenisini aradım ama Lamborghini Z rotu bulmak daha kolay dersem yeridir. En son dayanamadım 500TL'ye harap bitap bir G27 aldım anakartını taktım. Saat gibi çalışıyor iki senedir. Öbürlerini de yedek yaptım. Bozuldukça değişip gül gibi gideceğiz.
Karantina yüzünden yurtdışından encoder alamıyorum. Sahibindende de bir tane satan şahıs var selam verirken iban gönderiyor. Yedek setinizin encoderi sağlam ve 60 delikli ise satın almak istiyorum.

Merhaba arkadaşlar, benim g27 için bu encoder okuyucu parçaya ihtiyacım var. Elinde olan ya da nereden temin edebileceğimi bilen biri rica etsem bana ulaşabilir mi?
f218727344e698ec1a381900cddf.jpg

Merhaba arkadaşlar, benim g27 için bu encoder okuyucu parçaya ihtiyacım var. Elinde olan ya da nereden temin edebileceğimi bilen biri rica etsem bana ulaşabilir mi?Eki Görüntüle 580050
merhaba dostum.daha önce logitech dfgt em vardı ve anakartı bozulmuştu bende letgoda gezerken bu abiyi https://letgo.onelink.me/O2PG?pid=a...n=product-detail-share&utm_content=button_top buldum eğer istanbuldaysan logitech markasındaki bütün direksiyonlara bakıyor çok da iyi biri bence irtabata geçebilrsin.

Ben de bu paylaşım üzerine letgo üzerinden iletişime geçip direksiyonumu tamir ettirdim kendisine. Temiz bir iş çıkardı. Paddle shifter tuşları bozulmuştu, şu anda sorunsuz çalışıyor. İstanbul'da bu işi yapan başka kimse yok sanırım, gözünüz kapalı güvenip gidebilirsiniz.

Geri
Yukarı