Logitech DFGT ve Thrustmaster Ferrari 458 Italia alınır mı?

Thrustmaster Xbox One’da çalışan ürünlerinin Series X/S’de de çalışacağını belirtmişti hocam, ama sanırım sizin bahsettiğiniz ürün sadece PC/XBOX360 da çalışıyor.

DFGT’nin de resmi bir desteği bulunmuyor Series X/S’de. Güncel bir direksiyon seti almanız gerekecek gibi duruyor.

Thrustmaster Xbox One’da çalışan ürünlerinin Series X/S’de de çalışacağını belirtmişti hocam, ama sanırım sizin bahsettiğiniz ürün sadece PC/XBOX360 da çalışıyor.

DFGT’nin de resmi bir desteği bulunmuyor Series X/S’de. Güncel bir direksiyon seti almanız gerekecek gibi duruyor.
Tamamdır hocam. Zaten büyük ihtimalle almam bir direksiyon seti. Şuana kadar hep gamepad ile oynadım. Zaten gamepad ile oynamak daha mantıklıymış. F1 2020 oyunu için gamepad ile oynamak daha hızlı yapıyormuş oyuncuyu.

Hocam Ferrari 458 Spider modeli destekliyor sanırım. Xbox One destekliyor yazıyor.
O ferrari olan 270 derece.
Hocam bir sıkıntı değil benim için. F1 2020 oynuyorum genelde. F1 direksiyonları da gerçekte 270 derece.

Yeni konular

Geri
Yukarı