Alıcı Logitech DFGT

rechtssprechung

Hectopat
Merhabalar, Logitech DFGT direksiyon seti arıyorum. Temiz kullanılmış olması benim için önemli. Estetiğinde çizikler vesaire olabilir fakat fonksiyonu temiz olmalı. Bütçeyi siz belirleyin, görüşelim. :)

Merhabalar, Logitech DFGT direksiyon seti arıyorum. Temiz kullanılmış olması benim için önemli. Estetiğinde çizikler vesaire olabilir fakat fonksiyonu temiz olmalı. Bütçeyi siz belirleyin, görüşelim. :)
Halen arıyorsanız elimde mevcut. 3-4 yıldır elimde. Eskiden bir kaç gün kullanmıştım fakat derslerden dolayı gerçekten 4 yıl boyunca elimi bile sürmedim. Bugün sakladığım yerden çıkardım. Üstünde toz bile yoktu. Denedim, sorunsuz çalışıyor. Çizik bile yok.
1000TL düşünüyorum.
1.PNG
2.PNG
3.PNG
4.PNG
5.PNG

Halen arıyorsanız elimde mevcut. 3-4 yıldır elimde. Eskiden bir kaç gün kullanmıştım fakat derslerden dolayı gerçekten 4 yıl boyunca elimi bile sürmedim. Bugün sakladığım yerden çıkardım. Üstünde toz bile yoktu. Denedim, sorunsuz çalışıyor. Çizik bile yok.
1000TL düşünüyorum.
Eki Görüntüle 754367Eki Görüntüle 754369Eki Görüntüle 754370Eki Görüntüle 754371Eki Görüntüle 754372
Hocam, ürün temize benziyor fakat fiyatı çok fazla benim için.

Hocam, ürün temize benziyor fakat fiyatı çok fazla benim için.
Hocam internette 900'e bile bulabilirsiniz. Bu ürün ancak bu fiyatta olur. Daha temizi ve daha ucuzunu bulursanız onu alın. 900-1000 fiyat bandının altında bulacağınız ürünlerin sorunsuz bir ürün olacağını sanmıyorum.

Daha 1 hafta önce sorunsuzunu 800 TL'ye sattım. Letgo'da 850 TL'ye çok var sorunsuz olarak. 50 TL'de pazarlık yapar 800'e alırısınız.

@exTypen hocamın da söylediği gibi, 700-800 bandında ürün bulunabilir. Teklif için teşekkürler, umarım satış yapabilirsiniz. :) Sağlıklı günleriniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı