Logitech Direksiyon Almak mantıklı mı?

TENSES

Kilopat
Arkadaşlar ikinci el Logitech driving force GT almayı düşünüyorum sizce mantıklı mı? Minimum 400 lira civarında ilanlar. Konuştuğum kişiler temiz diyor video atanı da var ama model yılı eski olduğu için şüphelerim var, bu paraya değer mi? Kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driving Force GT ile G serisi arasında çok büyük konfor farkı var bence. "Konfor çok önemli değil, işlevini yerine getirsin." gibi düşünülürse alınabilir. G serisine göre bir eksiği de; debriyaj ve H vites olmaması. Ayrıca G serisinde, direksiyondaki bazı bölgeler ve pedallar metal iken, DFGT'de plastiktir.

Logitech driving force GT almayı düşünüyorum sizce mantıklı mı?
Logitech direksiyon seti mi, yoksa DFGT mi almak mantıklı mı?

İlk seçenek ise sorunuz; ETS2, Asetto Corsa gibi oyunları seviyorsanız ve direksiyon seti ile oynamak istiyorsanız, kesinlikle mantıklı ve zevkli.

İkinci seçenek ise sorunuz; konfor ve kalite önemsiz ise, 900 derece direksiyonum, gaz ve fren pedalım olsun denirse, yine mantıklı.

Son düzenleme:
Ben gaza gelip aldım 1 yıldır dolapta duruyor. Bir süre sonra sıkılmaya başlıyorsun. Sıkılmam diyorsan DFGT sağlam üründür, kablosu adaptörü düzgün ise alınabilir.

Driving Force GT ile G serisi arasında çok büyük konfor farkı var bence. "Konfor çok önemli değil, işlevini yerine getirsin." gibi düşünülürse alınabilir. G serisine göre bir eksiği de; debriyaj ve H vites olmaması. Ayrıca G serisinde, direksiyondaki bazı bölgeler ve pedallar metal iken, DFGT'de plastiktir.

Logitech direksiyon seti mi, yoksa DFGT mi almak mantıklı mı?

İlk seçenek ise sorunuz; ETS2, Asetto Corsa gibi oyunları seviyorsanız ve direksiyon seti ile oynamak istiyorsanız, kesinlikle mantıklı ve zevkli.

İkinci seçenek ise sorunuz; konfor ve kalite önemsiz ise, 900 derece direksiyonum, gaz ve fren pedalım olsun denirse, yine mantıklı.
Öncelikle teşekkürler dediklerinize katılıyorum. G serisi daha iyi ama oralara çıkma ihtimalim yok. Snopy bakarken DFGT bakmaya başladım myle diyim .Genellikle forza horizon 4 oynamayı düşünüyorum izlediğim videolardan gördüğüm kadarıyla yeterli olcaktır.
Bu da aklıma takılan kısımlardan biri 400 lira vericem az para değil düşününce bile direksiyon dışında bir çok şey alınabilir. Elbet sıkılcam ama hevesimide almak istiyorum biraz da kaliteli olsun dersen başka seçenek kalmıyor.

Son düzenleme:
Öncelikle teşekkürler dediklerinize katılıyorum. G serisi daha iyi ama oralara çıkma ihtimalim yok. Snopy bakarken, DFGT bakmaya başladım öyle diyim .Genellikle Forza Horizon 4 oynamayı düşünüyorum. İzlediğim videolardan gördüğüm kadarıyla yeterli olacaktır.

Bu da aklıma takılan kısımlardan biri, 400 lira vereceğim az para değil. Düşününce bile direksiyon dışında bir çok şey alınabilir. Elbet sıkılacağım ama hevesimi de almak istiyorum. Biraz da kaliteli olsun dersen başka seçenek kalmıyor.
DFGT alt nokta denebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı