Kablosuz ekipman almak mantıklı mı?

Ayrıca kablosuz klavyelerin tepkime süreleri biraz fazla olabilir. Alacaksınız kablosuz mekanik klavye tavsiye ederim, ama Türkiye'de satan bir yer görmedim. Kablolu bir mekanik klavye alırsanız daha iyi olur.

Almayı planladığın fare Rival 600 ve bunu yine sahip olmadığın Rival 650'ye, almayı düşündüğün Arctis 3'ü yine sahip olmadığın GameDac'a yükseltmek mi istiyorsun, iki kere okudum mesajı ve bir anlam çıkaramadım :kararsız:

Yanlış anlamadıysam şimdi Rival 600 ve Artics 3 alıp bunları eline para geçince Rival 650 ve GameDac'a yükseltmekmiş. Gerçekten karışık.

Yazdığım konuyu ben bile 2-3 okuyuşta anlayabildim. Ancak @artikyokumbb anlamış. Yeniden özür dilerim, şu aralar kendimi anlatma konusunda saçma bir şekilde sıkıntılıyım.
Rival 600'den Rival 650'ye geçilmez, ya sabredip doğrudan Rival 650 alın ya da Rival 600 alıp onunla devam edin çünkü 600 alıp sonradan 650'ye geçmeye değmez. Kablosuz kulaklık ve fare kullanıyorum gerçekten kablosuz ekipman kullanmak çok konforlu oluyor. Şarj konusu kafaya takılacak bir şey değil şarj ederken de kullanabilirsin ya da kullanmadığın zamanlar şarjını soldurabilirsin. Klavyede kablosuza gerek yok zaten kendisi masanın üzerinde hareketsiz bir ekipman.

Az önce gördüm, şimdi G102 gibi idarelik bir fare alıp daha sonra Rival 650'ye geçmek mantıklı olacak mıdır sizce?

Son düzenleme:
Yazdığım konuyu ben bile 2-3 okuyuşta anlayabildim. Ancak @artikyokumbb anlamış. Yeniden özür dilerim, şu aralar kendimi anlatma konusunda saçma bir şekilde sıkıntılıyım.

Az önce gördüm, şimdi G102 gibi idarelik bir fare alıp daha sonra Rival 650'ye geçmek mantıklı olacak mıdır sizce?
G102 mükemmel bir faredir. İster idarelik alın sonra yükseltirsiniz. İster hep kullanın. G102'nin alternatifi olarak Rival 110 vardır. Onlara da forumdaki karşılaştırmadan bakıp kararınızı verebilirsiniz.
Şimdi konu içinde konu açma diyeceksiniz ama kimse bakmadı. Rival 100 beyaz alınır mı sizce? Siyah modelindeki kronik sıkıntılar var mıdır bunda?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı