Logitech driver çakışması sorunu.

golge1710

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.Şu an Logitech in Attack3 Joystick ve G510 Gaming klavyesini kullanmaktayım.klavyeyi yeni aldım.Driver larını güncel olarak kurdum ve kullanmaya başladım.Bf4 te kullanırken yıllar önce aldığım Attack3 joystick i de oyunda heli ve uçak kullanmak için güncel driver ini kurdum ve oynamaya başladım fakat oyunda sürekli takılmalar meydana geldi.fps 70-80 lerden 30-35 lere düştü.Öyleki takılma anında 10 a kadar düşüp tekrar 30-35 lere çıkıyor.önceleri antivirüs programı bitdefender den şüphelendim.onu kaldırdım olmadı.Aslında ilk yapmam gerekeni sonunda yaptım.Yani en son kurduğum programdan şüphelenmeliydim.en son Attack3 joystick in driver ini kurdum.Attack3 ve G510 un driverlerinin ikisinide silince pc resmen uçak oldu.Şiğmdi bu sorunu nasıl halledebileceğim konusunda bilgisi olan varmı.Zira iki donanımıda kullanmak durumundayım.Yardım bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı