Logitech Driving Force GT çalışıp çalışmadığı nasıl anlaşılır?

dogukanavci0

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, evde bodrumu temizlerken bir direksiyon seti buldum. Çalışıp çalışmadığından emin değildim. Hemen güç kablolarını vs. bağlayıp prize takıp USB kablosunu da bilgisayara taktım ancak ne direksiyonda bir ışık, hareket oldu ne de bilgisayar gördü. Biraz araştırma ile bu setin başlıkta adı geçen direksiyon seti olduğunu öğrendim ve driverını bulup indirdim. Driverı kurduktan sonra USB kablosunu taktığım zaman bilgisayar konsolu gördü ancak konsolun ortasında izlediğim videolardan gördüğüm kadarıyla ışık yanması gereken yerde ışık yanık kalmıyor USB'yi ilk taktığım zaman saniyelik bir gelip gidiyor. Bu direksiyonda bir problem olduğunu gösterir mi? Bunun çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Eğer ki fişi taktığında kendi kendine hareket ediyorsa çalışıyor demektir. Oyunlarda düzgünce çalıştığını anlamak için ETS 2,ATS gibi oyunlar varsa oradan kontrol edebilirsin.

Eğer ki fişi taktığında kendi kendine hareket ediyorsa çalışıyor demektir. Oyunlarda düzgünce çalıştığını anlamak için ETS 2,ATS gibi oyunlar varsa oradan kontrol edebilirsin.
Evet hocam şimdi bi video daha izledim ilk taktığımız zaman tam tur sağ sol yapması gerekiyormuş sanırım. Benimki yapmıyor bozukmuş demek ki.

Geri
Yukarı