Logitech driving force gt için oyun önerisi

sedat01

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sizlerden bir ricam var. Bana yarış oyunu önerir misiniz ?

Sistemim :

*İşlemci: Amd A10 7850K

*RAM : 8 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda oynayabileceğin en gerçekçi oyun Need For Speed Shift 2 Unleashed oyunudur. Eğer tır sürmek istiyorsan (tabi zamanla biraz sıkabiliyor) Euro Truck Simulator 2 tercih edebilirsin. Sakın Grid 2 veya Need For Speed Run-Most Wanted gibi oyunları tercih etme. Hem öyle güzel bir direksiyonla o oyunlar oynanmaz (arcade türü) hem de zevk alamazsın. İyi oyunlar ;)

Merhaba arkadaşlar, sizlerden bir ricam var. Bana yarış oyunu önerir misiniz ?

Sistemim :

*İşlemci: Amd A10 7850K

*RAM : 8 GB
Tace 07 bunda online oynıyabilirsin ben oynardım baya zevk veriyor.
  • Gtr2
  • Fia racing
  • Raceroom
  • Gtr evolution race 07 ile aynı her çeşit araç ve pist daha çok.
Project cars çıkmadı sanırım.

Bu oyunlar simulasyona giriyor direksiyon araç tepkisi daha gerçekçi logitech için bire bir oyunlar g25 ile oynuyorum gayet tatmin edici.

Simbin den hangi tür oyun istediğine bakabilirsin simbin sadece simulasyon direksiyon için oyunlar üretiyor.

Buda bi örnek:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde birçoğu söylenmiş ağırlık olarak da ETS2 olmak üzere ki ben de katılıyorum Driving Force GT ve G25-G27 ile oynanacak en güzel oyun ETS2'dir ama sen yarış oyunu istediğine göre sana Formula 1'i önerebilirim. Ben G27 ile F1 2013 ü çok keyif alarak oynadım. O yolda hissediyorsun gerçekten gittiğini ve bu tip direksiyon setlerine çok güzel uyum sağlıyor. Ya direk F1 2014 ü bekle ya da 2013'ü alabilirsin, tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı