Logitech Driving Force GT ile Pro arasındaki fark nedir?

Sadece Yorumcu

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
12th Gen Intel Core i5-12500h
NVIDIA GeForce RTX 3050 Tİ / Intel Iris Xe Graphics
24 GB / SODIMM, CRUCİAL 3000/6000 MHz Ram
Samsung 512 NVM M.2 SSD
Kingston KC3000 1 TB NMV M.2 SSD
Meslek
Müzisyen
Logitech Driving Force GT almak istiyorum, 2.el alacağım. İlanlara bakarken Pro versiyonlarını gördüm, GT'lerden daha ucuz. Bunu ucuz yapan nedir? Neden daha ucuz? GT mi alınır? Pro mu alınır?

DFGT daha iyi daha fazla tuş var direksiyon daha büyük tutuşu daha güzel Pro da alsan pişman olmazsın ikisini de kullandım ben GT öneririm Pro olan hem 240 derece hem 900 derece kullanılıyor. DFGT sadece 900 derece.

DFGT daha iyi daha fazla tuş var direksiyon daha büyük tutuşu daha güzel Pro da alsan pişman olmazsın ikisini de kullandım ben GT öneririm Pro olan hem 240 derece hem 900 derece kullanılıyor. DFGT sadece 900 derece.
Sağ ol dostum.

Sadece 900 derece değil. Sürücü üzerinden istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

Kanka yani Pro'da kaç tur var 1,5 1, 5 mi yoksa 1 turmu var ona göre alacağımda ben küçük direksiyon seti daha çok severim hem ondan sordum

Yeni konular

Geri
Yukarı