Satılık Logitech Driving Force GT

Baltalamak gibi olmasın ama bunların sıfırları bile 560 Tl iken bu fiyat çok fazla.

Açıklamayı okusaydınız anlardınız çip vs takmış upgrade etmiş arkadaş.

Garanti dediğim 4 yıl sigorta 2 yıl Logitech Türkiye garantisi. Ayrıca çipi Logitech taktığı için garanti olduğu gibi duruyor.

Çamur atmak gibi olacak ancak 650 liraya H Shifter'li G27 almak çok daha mantıklı. Bende DFGT kullanıcısıyım ancak gerçeklik hissi G27'de hayliyle fazla. (Debriyaj ve H Shifter bakımından.) Fiyatta revizyona gitmeniz gerek. İyi satışlar.

Çamur atmak gibi olacak ancak 650 liraya H Shifter'li G27 almak çok daha mantıklı. Bende DFGT kullanıcısıyım ancak gerçeklik hissi G27'de hayliyle fazla. (Debriyaj ve H Shifter bakımından.) Fiyatta revizyona gitmeniz gerek. İyi satışlar.
Kardeşim şimdi ben bunu upgrade etmeseydim tabi ki 300 TL den fazlaya vermezdim ekstradan düşmeye, kırılmaya, su geçmesine karşı sigortası var 4 yıl bu da bana 175 TL ye patladı.

FeedBack özelliğinin G27'den 10 kat iyi olduğuna emin misin? Tek motor ile ne kadar gerçekçi tepkiler verebilir?
G27 ile ETS2'de sağ tekeri otoban kenarındaki çizgilere değdirdiğinde hangi tekerin değdiğini bile hissediyorsun.
LFS'de arka, sağdan biri çarptığında arka sağına dönüp kim çarptı diye baktığımı hatırlıyorum ya ben.
Bu konuyu aç incele, pedalları en ufak parçasına kadar ayırmış biriyim ben : Logitech G27 alınır mı?
G27'nin direksiyonunda daha ne kadar hassasiyet olsun? 900 derecenin 900'ünü de şahane algılıyor.

Kod:
- FORCE FEEDBACK GELİŞMİŞLİĞİ G27 DEN 10 KAT DAHA İYİ
-HASSASİYET ARTTI G27 VE G25 DE BU KADAR HASSASİYET YOKTU
- FREN PEDALI DAHA SERT VE DAHA GERÇEKÇİ
-GAZ OLMASI GEREKEN SERTLİKTE VE DAHA GERÇEKÇİ
-TİTREŞİM OLAYINDA ÇIĞIR AÇTI ZATEN GERÇEK ARABA AYIRT BİLE EDEMEZSİNİZ ÇOK RAHAT ÇOK GERÇEKÇİ SÜRÜŞ KEYFİ YAŞATIYOR.

Daha o feedback sisteminin sağı yolu ayırt edecek gücü yok, tek motorla nasıl G27'den daha gerçekçi oluyor anlamış değilim.
İlanını baltaladığım yok ancak verdiğin bilgiler insanlarda yanlış beklentiler doğurur.

Yeni konular

Geri
Yukarı