Logitech Extreme 3D Pro alınır mı?

3D pro kaliteli ve sağlam bir cihaz fakat iş simülasyonlara gelince hassasiyeti yetersiz kalıyor. Örneğin bir uçağı kaldırırken siz kolu ne kadar yavaş hareket ettirseniz de birden bire burnunu kaldırıp indiriyor uçak. Bütçeniz Max 1500 olunca da yapacak birşey kalmıyor. T16000m'den daha ucuz fiyatlı bir üründen performans beklemeyin. Bu arada T16000M'den daha pahalı olan Logitec HOTAS'ların hiçbiri de T16000M kadar performans veremiyor. Bende 3D Pro var fakat yetersiz gördüğüm için T16000M ikili set aldım. Daha sonra biraz daha butonu fazla olan ve kaliteli görünen bir ürün alayım dedim. T16000M için ilan verdim. Bu arada yerine alacak ürün aradım fakat inanın bulamadım. Satmaktan vazgeçtim..

Hocam bende aynı arayistayim 1.400 e logitech var
2.700 t16000m var bende kararsiz kaldım ya amacım dcs war thunder mfs battlefield arma3 gibi oyunlarda savaş uçağı sürmek kullanmak

3D Pro kaliteli ve sağlam bir cihaz fakat iş simülasyonlara gelince hassasiyeti yetersiz kalıyor. Örneğin bir uçağı kaldırırken siz kolu ne kadar yavaş hareket ettirseniz de birdenbire burnunu kaldırıp indiriyor uçak. Bütçeniz Max 1500 olunca da yapacak bir şey kalmıyor. T16000M'den daha ucuz fiyatlı bir üründen performans beklemeyin. Bu arada T16000M'den daha pahalı olan Logitech Hotas'ların hiçbiri de T16000M kadar performans veremiyor. Bende 3D Pro var fakat yetersiz gördüğüm için T16000M ikili set aldım. Daha sonra biraz daha butonu fazla olan ve kaliteli görünen bir ürün alayım dedim. T16000M için ilan verdim. Bu arada yerine alacak ürün aradım fakat inanın bulamadım. Satmaktan vazgeçtim.

Hocam bende aynı arayistayim 1.400'e Logitech var.
2.700 T16000M var bende kararsiz kaldım ya amacım dcs War Thunder MFS Battlefield Arma 3 gibi oyunlarda savaş uçağı sürmek kullanmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı