İnceleme Logitech F310 Gamepad

Altta “change” yazan kısımda üç tire üst üste kolda karşılığı nedir? Aynı gamepad bende de var.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    154,3 KB · Görüntüleme: 26
Ben bunun kablosuz versiyonu F710 kullanıyorum ve hiç memnun değilim. En önemli sebebi rahat değil. Tetik tuşları çok sert uzun kullanımda aşırı yoruyor. En büyük artısıda Xinput bir gamepad olması. Yani bilgisayara takınca otomatik Xbox kolu olarak algılıyor ve ayar yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

Altta “change” yazan kısımda üç tire üst üste kolda karşılığı nedir? Aynı gamepad bende de var.
start tuşu ortadaki

1 seneye yakındır kullanıyorum.
Bildiğim kadarıyla gamepadlarde 3D eksen diye bir nane var, bu FPS oyunları için lazım.
F310'da bu yok ama, bu yüzden FPS oyunlarını rahat oynayamazsınız. (Bilgi kesin değil, nereden bildiğini bile bilmiyorum. )

Ben Assetto Corsa için almıştım, 10 numara fiyatına göre. Hassas gayet tüm analoglar. Lakin benim sağ pedal oynuyor biraz, sola doğru sıkıştırınca düzeliyor.

Ride 2, Ride 3, Assetto Corsa, BeamNG, Dirt Rally 2.0 hepsini oynadım. Simülasyon oyunları için fazla para harcayamayacak insanlar için ideal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…