Logitech F310 Gamepad Kullanıcı İncelemesi

Merhaba arkadaşlar,

Bu konuda satın almış olduğum Logitech marka F310 model gamepad'i inceleyeceğiz.

F310 Nedir?

Logitech'in üretmiş olduğu, F/P ürünü olan bir gamepad'dir. 60-80 TL civarında satılmaktadır.

F310 Teknik Özellikleri

oygsBTq.png

F310 Kutu İçeriği

BSfGfZ6.jpg

-Kullanma kılavuzu
-Ürün hakkında bilgi kitapçığı
-F310 Gamepad

F310 Fotoğrafları

n3wqrRu.jpg

He9kVDq.jpg

f2nJAI8.jpg

mdTaXaq.jpg

8Bf4qX5.jpg

DflYAOY.jpg

JlrXHI1.jpg

yPuybxO.jpg

F310 Gamepad Yazılımından Fotoğraflar

QIXkIhp.png

n9t4Sbk.jpg

Ürünün Artıları ve Eksileri
+Malzeme kalitesi
+Tuşların rahat olması
+Yazılım kalitesi
+2 farklı mod seçeneği
+Ele oturması
+Uzun süre kullanımda rahatsız etmemesi
+Yazılım ile ince detaylara inebilmesi
+Yazılım ile her oyuna özel profil yapılabilmesi ve yazılım üzeriden profil seçip oyuna girebilmesi

-Uzun süre kullanımda ellerin biraz terlemesi
-Tuşların sert basımda biraz ses yapması
-Biraz kaygan olması
-Titreşim özelliğinin olmaması
-Kutu içeriğinden DVD çıkmaması (Her ne kadar DVD writer'a sahip olmayan biri bile olsam internet bağlantısı olmayanlar için eksi bir durum)

Ürünü Tavsiyesi Ediyor Musunuz?
F/P ürünü bir gamepad arıyorsanız tavsiye ederim. FIFA 14 ve Euro Truck Simulator 2'de rahatlıkla kullanabiliyorum. R3 ve L3 tuşları da analogda mevcut. Malzeme kalite olarak da iyi olan bu ürünün en önemli eksisi biraz kaygan olması diye düşünüyorum. Titreşim özelliğinin olmamasını da göz ardı etmemek gerek.

Ürünü Satın Alabileceğimiz Bazı Yerler
Logitech F310 Gamepad | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor
Logitech F310 Gamepad - Gold.com.tr
LOGITECH F310 KABLOLU - DİREKSİYON & JOYSTICK - Teknosa.com
TeknoBiyotik: Logitech F310 Gaming Gamepad (940-000138) - Joystick/Gamepad - Çevre Birimleri
Logitech F310 Gaming Gamepad 940-000138 | Oyun Kolları | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş
VATAN COMPUTER - LOGITECH - F310 GAMEPAD - Oyun Kollar

Son düzenleyen: Moderatör:
Dogru söylüyosun çok yanlış bilgi verdim :) alın alın lütfen. Fifa 14 online sezonda f310 kullanırken istatisliklerim 100 galibiyet, 200 malubiyetdi. Lakin ben bukadar kötü olamam dedim f310'u kırdım attım. Gittim 90 tl'ye xbox360 controller aldım. Ve mutlu son ne oldu biliyomusun, şuan 1600 küsur galibiyetim var, malubiyet sayım da 230 kusur olması lazım. Top 100'de sıralamada 1 ay öncesine kadar 1.ciydim şuanda fazla oynamadıgım icin 4.cü olmam lazım en son baktıgımda öleydim. Yani bir gamepad kullanıcının içindeki yetenegi çıkarta bilir de. Yahut gerçekçilikten tamamen uzaklaştırıp yetenekleri de körertir.

Üstteki arkadaşa katılıyorum ben 1. lige çıktığımda 1 malübiyetim vardı 1.lig keyfini pazar akşamına saklayıp keyif yapacaktım aksilik ya işte sağ analog ilk maçta elimde kaldı. En yakınımda teknosa olduğundan oraya gittim kullandığım gamepedi orada bulamayacağımdan günü kurtarmak için rasgele bir gamepad alacaktım. Sonra bunu görünce dedim en ucuzuyla arasında 30 tl fark var hem fifanın lisanlı ürünü(emin değilim direk ayarlarda bu olduğundan öyle sanıyorum)iyidir heralde diyerek bir hevesle aldım. O günüm zehir oldu bıkmadan usanmadan 3.lige kadar düştüm en sonundada fifada bu kolu kullanmamaya yemin ettim kesinlikle profesyonel bir ürün değil yön tuşlrı fifada%100 kararlı değil analogların algılamasıda keza o şekilde eğer hareketleri ard arda saniselik farkla seri şekilde uygulayabiliyorsanız bu gamepad size göre değil birde üstüne koşu desteğini auto olarak kullanmıyorsanız vay halinize. Tetik tuşları zaten tam bir fiyasko ama yarış oyunlarında gaz vermek için çok güzel oluyor. Fifada birkez olsun japon sony kolları deneyin ben 2 aded çevirici aparat ve 2 aded sony kolu sıfırı olmadığından 2.el temiz olarak 50 liraya aldım misafir olupta fifa oynadığım arkadaşlarımın hepsi şu anda sony kullanıyor kimisi razerini kimisi logitechini kimisi xbox kolunu tarihe gömdü.

Dogru söylüyosun çok yanlış bilgi verdim :) alın alın lütfen. Fifa 14 online sezonda f310 kullanırken istatisliklerim 100 galibiyet, 200 malubiyetdi. Lakin ben bukadar kötü olamam dedim f310'u kırdım attım. Gittim 90 tl'ye xbox360 controller aldım. Ve mutlu son ne oldu biliyomusun, şuan 1600 küsur galibiyetim var, malubiyet sayım da 230 kusur olması lazım. Top 100'de sıralamada 1 ay öncesine kadar 1.ciydim şuanda fazla oynamadıgım icin 4.cü olmam lazım en son baktıgımda öleydim. Yani bir gamepad kullanıcının içindeki yetenegi çıkarta bilir de. Yahut gerçekçilikten tamamen uzaklaştırıp yetenekleri de körertir. Hadi canım benim sen güle güle kullan takıl. Bak keyfine, eğlen.
Ben gayet iyi oynuyorum. Seni bilmiyorum.

Ürünü ben de genelde FIFA oynamak için kullanıyorum ve memnunum. Ürünü ben aldığım Xbox 360 gamepad'i 100 TL civarındaydı. Bu sebeple de 60 TL'ye bu ürünü aldım. Bahsettiğiniz gibi de kötü oynuyorum durumu yok oyunda benim açımdan. Paranız çoksa bu ürünü alın diyorsunuz fakat daha pahalı ürünü örnek veriyorsunuz. Ayrıca size göre olumsuz bir durumu varsa bu size göredir, herkes için aynı durum olacak diye bir şey yok.

Sen de haklısın herkese göre değişir ama o kolla nasıl oynadığınızı merak ettim 1 maç atmak isterim sizinle .

Ben istemem. Kimseye üründen memnun olduğumu FIFA'yı iyi oynadığımı kanıtlamak için maç yapamam. Bahsettiğim durum üründen memnun kalmamış olabilirsiniz fakat bu memnun kalanların yanlış bildiği veya onların işten anlamadığını anlamına gelmez.

fillpo İnzaghi adlı arkadaşa bu yüzden ceza da verdim. İnceleme adı üstünde bu konu. Ben inceledim fikirlerimi belirttim altına da diğer arkadaşlar olumlu olumsuz eleştirilerini yapacak ve konu almak isteyenlere rehber olacak. Konunun mantığı bu. fillpo İnzaghi gibi laf sokmalara gerek yok.

Yazım da size karşı değil bu arada. Tekrar münakaşa yapmayalım konu üzerinde. Teklifiniz için de teşekkür ederim.

Estağfurullah laf sokmam kimseye bir şey ima etmek istersem doğrudan yüzüne çarparım banlanmak falan önemli değil. Ben cidden ps ilk çıktığında türkiyede bile yokken kullanmaya başladım o dönemlerden beri futbol oynarım elimde çok yatkındır lag olmadığı sürece kolay kolay yenilmem ama bu kolda en kötü oyunculara bile yenildim. O yüzden siz amatör olarak mı profesyonel olarakmı bu kolu tavsiye ediyorsunuz ve arkasında duruyorsunuz görmek istedim.Ben diğer oyunlar için tavsiye ederim ama fifa oynayanlar uzak durmalı ben amatörüm düz mantık pas orta kafa şut oynarım derseniz çekinmeden bunu alabilirsiniz .İnceleme içinde teşekkürler lakin reklam amaçlı sanırım reklam olduğunu bilseydim bu kadar alınacağınızı sinirleneceğinizi ürün on numara süper yazardım siteye faydası olsun.

Son düzenleme:
Estağfurullah laf sokmam kimseye bir şey ima etmek istersem doğrudan yüzüne çarparım banlanmak falan önemli değil. Ben cidden ps ilk çıktığında türkiyede bile yokken kullanmaya başladım o dönemlerden beri futbol oynarım elimde çok yatkındır lag olmadığı sürece kolay kolay yenilmem ama bu kolda en kötü oyunculara bile yenildim. O yüzden siz amatör olarak mı profesyonel olarakmı bu kolu tavsiye ediyorsunuz ve arkasında duruyorsunuz görmek istedim.Ben diğer oyunlar için tavsiye ederim ama fifa oynayanlar uzak durmalı ben amatörüm düz mantık pas orta kafa şut oynarım derseniz çekinmeden bunu alabilirsiniz .İnceleme içinde teşekkürler lakin reklam amaçlı sanırım reklam olduğunu bilseydim bu kadar alınacağınızı sinirleneceğinizi ürün on numara süper yazardım siteye faydası olsun.

Reklam amaçlı bir ürün değil zaten. Kendime aldım ve incelemesini de yaptım. Gamepad'i ben beğenen biri olarak tavsiye ediyorum fakat tabii ki PS4 ve Xbox gamepad'inin yakınından geçemeyeceğini de biliyorum. FIFA'da Baines, Lallana mavi oyuncuların bulunduğu ortalaması 85 olan bir takıma sahibim. Div 2 ve 3'te oluyorum genelde. Div 1'de hile yapan birçok eleman olduğu için bir kere çıktım ve direk ligden düştüm maçlara girip alt+f4 yapa yapa. Ben kimseye de olumsuz yönlerini de belirtmeyin demiyorum ki yukarıda da belirttim "Ben inceledim fikirlerimi belirttim altına da diğer arkadaşlar olumlu olumsuz eleştirilerini yapacak ve konu almak isteyenlere rehber olacak." diye.

Benim bahsettiğim durum fillpo İnzaghi adlı arkadaş ürünü beğenmeyip olumsuz yönlerini belirtmiş ve daha sonra da "Hadi canım benim sen güle güle kullan takıl. Bak keyfine, eğlen." vb. laflar ederek beğenen üyeleri eleştirmiş. Benim tepki gösterdiğim durum bu. Herkesin üründen bir beklentisi vardır ve sizin beklentinizi karşılamamış eleştirin fakat karşılayanlara laf etmeye de o arkadaşın hakkı yok. Yoksa PS4 gamepad'ini kullandıktan sonra bunu elime alınca tabii ki hissiyat olarak ona göre iyi gelmiyor.

Ben zaten sizde haklısınız demiştim siz öyle laf sokma falan konuşunca cidden böyle bir niyetim olmadığından açıklama yaptım. Tabiki herkeze göre farklıdır en güzeli deneyim edinmektir . Lig konusunda haklısınız ben uzun süredir lige girmiyorum bence sizde kendinize eziyet etmeyin girin kupa maçlarına oyunun zevkine varın orada hileye nadir raslarsınız. Benim kadromdada ronaldo messi neymar bale dörtlüsü mevcuttu oynanmayacak duruma gelince hepsini satıp paraya çevirdim şu anda yine 2 milyona yakın coins duruyor. Artık arkadaşlarımla 2v2 oynuyorum kafam rahat. Ultimate çok nadir giriyorum ondada sadece kupa oynıyorum.

Ben zaten sizde haklısınız demiştim siz öyle laf sokma falan konuşunca cidden böyle bir niyetim olmadığından açıklama yaptım. Tabiki herkeze göre farklıdır en güzeli deneyim edinmektir . Lig konusunda haklısınız ben uzun süredir lige girmiyorum bence sizde kendinize eziyet etmeyin girin kupa maçlarına oyunun zevkine varın orada hileye nadir raslarsınız. Benim kadromdada ronaldo messi neymar bale dörtlüsü mevcuttu oynanmayacak duruma gelince hepsini satıp paraya çevirdim şu anda yine 2 milyona yakın coins duruyor. Artık arkadaşlarımla 2v2 oynuyorum kafam rahat. Ultimate çok nadir giriyorum ondada sadece kupa oynıyorum.

Zaten en başta diğer arkadaşa olduğunu belirttim, dediğiniz gibi UT bu sene gerçekten çok bozuldu. Hileler vs. durumlar da arttı. Kariyer mod ve arkadaş çevremle oynamayı tercih ediyorum ben de.

Geri
Yukarı