Çözüldü Logitech F310 Series S'te kullanılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aKuu

Kilopat
Makaleler
3
Bir yerde duymuştum ama doğru mu bilmiyorum. Logitech F310 Xbox Series S'te kullanılabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konsolum garantide olmasaydı video ile gösterirdim. Bir dakika bekletiyorum...
Siz, Streaming ile falan mı denediniz? PC ile olan tarz da olandan. Yoksa direkt olarak tak çalıştır mı? Xbox 360 kolu olarak gözüküyor dediğinize göre böyle bir şey yapmış olabilirsiniz.

Artı -1 Eksi
Hocam kol kaliteli mi? Ve Xbox One için sormuyorum Series S için alacağım.
Fiyatına göre alınabilir. Elbette orijinal kalitesi beklemek yanlış olur. İki kişilik oyunlar için yanına alınır. Sonuçta tak çalıştır olarak seçenekleri kısıtlı. Daha yüksek bütçe için Hori alınabilir.

Fiyatına göre alınabilir. Elbette orijinal kalitesi beklemek yanlış olur. İki kişilik oyunlar için yanına alınır. Sonuçta tak çalıştır olarak seçenekleri kısıtlı. Daha yüksek bütçe için Hori alınabilir.
Zaten orijinal kalitesi beklemiyorum. İdare etsin yeter. Series S'te çalışıyor yani?

Zaten orijinal kalitesi beklemiyorum. İdare etsin yeter. Series S'te çalışıyor yani?
Evet çalışır. Xbox One ile kullanıyorum. Bütün Xbox One kolları yeni nesil ile uyumlu.

Siz, Streaming ile falan mı denediniz? PC ile olan tarz da olandan. Yoksa direkt olarak tak çalıştır mı? Xbox 360 kolu olarak gözüküyor dediğinize göre böyle bir şey yapmış olabilirsiniz.
Yok hayır, çalışıyordu. Şimdi baktığımda herkes aparatlar ile bunu gerçekleştiriyor. Şu an hala nasıl bilmiyorum konsolu ilk alırken denedim ve baya eski bir zaman önce almıştım Xbox One'yi.

Geri
Yukarı