Logitech F310 vs F710 vs Xbox 360 Gamepad

Serdar ak

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar hem bilgisayarımda hem ps3’ümde kullanmak için bir gamepad arıyorum. Wireless olup olmaması fark etmez ama kaliteli bir şey olsun. Xbox’ın joystick’in yeri değişik olması nedeniyle tercih etmek istemiyorum çünkü yıllardır dualshock 3 kullanıyorum ve alışmak zor olucak. Ancak xbox’ın gamepad’i daha kaliteli gibi yorumlar gördüm. Hangisini alacağım bilmiyorum. Ps3 ve pc ile uyumlu olması lazım. F310 ve F710 arasında kalırsak benim için kablosuz olması şart değil önemli olan tepkime hızı, Dark Souls 3 gibi zor oyunlar oynadığım için tepkime hızı benim için önemli o yüzden kablolu olan F310’u tercih edeceğim muhtemelen, hem de daha ucuz. Düşüncelerinizi merak ediyorum ne yapmalıyım?

F710 kullanıyorum tepkimesi çok güzel PES 2020 için almıştım. Yere düşürmüştüm sürücü sıkıntısı oldu. Gönderdim sıfırı geri göndermişler. Pili 3 ay oldu daha bitmedi.

Ben de de f310 var. Fifa 16 oynuyorum. Gayet iyi. Birçok kez sinirden fırlattım.Bana mısın demedi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı