Logitech F310 vs Logitech F710

Evet hocam gördüm. Yani zaten laptoptan oynayacağım ve yakın olacağım kablosuz olması benim için önemli değil o sebeple F310 almayı düşünüyorum. Bir de ben biraz değişik bir insanım Xbox'um varken titreşimini kapatıyordum Controller'ın. Pek titreşimden de hoşlanmıyorum :D

Zaten aradaki tek fark titreşim. O zaman şimdiden hayırlı olsun.

Selam, son durum nedir? Eğer F310 aldıysanız hâlâ memnun musunuz? Ben de almayı düşünüyorum da. @gmaschine

Merhaba, Xbox 360 kablolu orijinal kolu bulmuştum bir arkadaşımdan onu kullandım bir süre. Ardından Xbox series koluna geçiş yaptım. Arkadaşımda F710 vardı Xbox kollarına göre ergonomisi ve titreşimi çok kötü ancak yine de F/P olarak F310'un pek rakibi yok sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Xbox 360 kablolu orijinal kolu bulmuştum bir arkadaşımdan onu kullandım bir süre. Ardından Xbox series koluna geçiş yaptım. Arkadaşımda F710 vardı Xbox kollarına göre ergonomisi ve titreşimi çok kötü ancak yine de F/P olarak F310'un pek rakibi yok sanırım.
Şuanda F310'un sıfırı 590-600 civarı. 18 ay garantisi kalmış ikinci el F310 400₺. Alınır mı sizce? Kozmetik olarak baya iyi, satan kişi de çok az kullandığını belirtti.

Yeni konular

Geri
Yukarı