Logitech F310 vs Rampage SG-R218

efeyumak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sorduğum sorunun cevabı basit, herkes tabii ki Logitech diyecek. Önceki gamepadim Rampage idi fakat ilk başta bozuk geldi değişimle iyisini gönderdiler ve onu 1 yıl kullandıktan sonra bazı tuşları bozuldu ve ben de yenisini aldım, şansızlık o da bozuk geldi. Hem geri göndereğim dedim ki 100 TL daha koyup Logitech mi alsam? Sadece FIFA oynuyorum. 100 TL fark vermeye değer mi sizce?

Ben 2 ay önce F310 aldım. Sol analog kafayı yedi takılıyor, istediğim yönü geç algılıyor. Tutukluk var. Ben tavsiye etmem. Uzun süreli FIFA oynuyorsunuz hele her hafta wl ya da rivals giriyorsanız.

Ben aldığım F310 kolunu garantiye yollayıp yenisi gelince satacağım direkt. Dediğim gibi FIFA uzun süreli oynuyorsan tavsiye etmem. Paraya kıyıp daha iyi bir şey al yoksa da F710 alabilirsin o biraz daha iyi diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 2 ay önce F310 aldım. Sol analog kafayı yedi takılıyor, istediğim yönü geç algılıyor. Tutukluk var. Ben tavsiye etmem. Uzun süreli FIFA oynuyorsunuz hele her hafta wl ya da rivals giriyorsanız.

Ben aldığım F310 kolunu garantiye yollayıp yenisi gelince satacağım direkt. Dediğim gibi FIFA uzun süreli oynuyorsan tavsiye etmem. Paraya kıyıp daha iyi bir şey al yoksa da F710 alabilirsin o biraz daha iyi diyorlar.

Çok oynayan birisi değilim FIFA'yı günde maximum 2 saat oynuyorum açıkçası düşünüyordum cidden almayı ama böyle yorum yapan çok kişi var fakat yarısı da öneriyor.

Çok oynayan birisi değilim FIFA'yı günde maximum 2 saat oynuyorum açıkçası düşünüyordum cidden almayı ama böyle yorum yapan çok kişi var fakat yarısı da öneriyor.

FIFA için ideal değil. Zaten eski bir kol. Ben de önerilere güvenerek F310 aldım. Sonuç ortada bozuk, sapıtan bir sol analog :)

FIFA için ideal değil. Zaten eski bir kol. Ben de önerilere güvenerek F310 aldım. Sonuç ortada bozuk, sapıtan bir sol analog :)

Hocam size arızalı ürün gelmiştir. Bu kolu yıllarca kullananlar var. Ben 2 aydır kullanıyorum gayet iyi. Teknoloji şans işidir tabii buna sözüm yok.

Ben 2 ay önce F310 aldım. Sol analog kafayı yedi takılıyor, istediğim yönü geç algılıyor. Tutukluk var. Ben tavsiye etmem. Uzun süreli fifa oynuyorsunuz hele her hafta wl ya da rivals giriyorsanız.

Ben aldığım F310 kolunu garantiye yollayıp yenisi gelince satacağım direkt. Dediğim gibi fifa uzun süreli oynuyorsan tavsiye etmem. Paraya kıyıp daha iyi birşey al yoksa da F710 alabilirsin o biraz daha iyi diyorlar.
3 yıldır kullanıyorum, stickler'in aşınması dışında hiçbir sorun yaşamadım. O da kullandığım için aşındı mantıken. F310'u kesinlikle herkese öneririm, Rampage gibi bir markanın ürünlerini almaktansa Logitech'in ürünlerini şiddetle tavsiye ederim.

Hocam size arızalı ürün gelmiştir. Bu kolu yıllarca kullananlar var. Ben 2 aydır kullanıyorum gayet iyi. Teknoloji şans işidir tabii buna sözüm yok.
Katılıyorum hocam, zira her yerde F310 hataları görürdük. Ben çok nadir rastlıyorum.

Hocam F310 10 yıldan fazladır piyasada olan ürün siz şansızlık yaşamışsınız diye ürün kronik sorunlu olmuyor öyle olsa zaten piyasada kalamazdı. Rampage gibi bir kola para vermek parayı çöpe atmakla eşdeğer diye düşünüyorum. Bu bütçeye alınabilecek en iyi kol F310.

Geri
Yukarı