Logitech F310'da L2 takılı kalıyor

Benim F710'umda da L2 sıkıntılı ara sıra kendi kendine basıyor, neredeyse ilk aldığımdan beri öyle garantiye gönderdim hiç bir sonuç alamadım. Alıcıyı yakın bir yere takınca biraz azalıyor sorun.

Merhaba. Bende de aynı koldan var. X'te olmasına rağmen L2 tuşum hala basılı kalıyor. Kol da birkaç aylık. Başka sorun ne olabilir?
Aynı sorun bendede vardı (f710 modeli) L2 tuşu seviyeli olduğu için bir yaya bağlı o yay yuvasından çıkmış olabiliyor çıkıksa yerine takın ve yayın içine siyah plastik var onu çıkartın isteğe göre yayı çıkartıp ters takın bende 2 yıldır kullanıyorum şuanda sorun yok bende.

Aynı sorun bendede vardı (f710 modeli) L2 tuşu seviyeli olduğu için bir yaya bağlı o yay yuvasından çıkmış olabiliyor çıkıksa yerine takın ve yayın içine siyah plastik var onu çıkartın isteğe göre yayı çıkartıp ters takın bende 2 yıldır kullanıyorum şuanda sorun yok bende.
Bu L2 tuşu ara sıra basma sorunu benim o kadar çok başıma geldi ki yıldım artık. L2 tuşunun içinde bir yaydan mı kaynaklı bu sorun yoksa kolun düzeneği, chipi falan mı bozuluyor onu anlayamadım.

Bu L2 tuşu ara sıra basma sorunu benim o kadar çok başıma geldi ki yıldım artık. L2 tuşunun içinde bir yaydan mı kaynaklı bu sorun yoksa kolun düzeneği, chipi falan mı bozuluyor onu anlayamadım.
yaydan kaynaklı fifa oynarken bende durduk yere deparım kesiliyordu aşağıda verdiğim linke girip test ederseniz 0.02 gibi bir değerde tuş takılıo kendi kendine başıyor veya tam basmıyor biraz tuşlarla oynayın görürsünüz.

Hocam dediğinizi yapmaya çalışacağım, umarım bu sorunu çözebilirim aynı dediğiniz sorunu çok yaşadım kaçıncı kez garantiden iade yapıldı. Ben chip sorunu sanıyordum eğer böyle bir sorunsa kendim de yaparım söküp, sağ olun yardımcı olduğunuz için.

Merhaba öncelikle bende aynı sorunu yaşıyordum fakat bir çözüm buldum LT tuşunu sola doğru çekip sağ tarafına kürdan/kalem yardımıyla mendil veya kağıt koyarsanız sorun çözülüyor

Geri
Yukarı