Logitech F710 299TL

@Ulupsu

Kısaca duyduğum kadarıyla

- Malzeme kalitesi olarak f710 daha iyi
- Ağırlık olarak da biraz daha ağır diye duydum ama ele oturan cinsten içi dolu sağlam hissi veriyor.
- F710 bluetooth, diğeri kablolu. Ayrıca f710 içinden uzatma kablosu da çıkıyormuş mesafe olarak 2-3 metreye kadar destekler diye düşünüyorum.
- F710 titreşim özelliği var diğerinde yok.

Bence 50 TL farka bu özellikler fazlasıyla iyi diye düşünüyorum 300 TL gibi bir fiyata bulursanız kaçırılmaz şuan.

Birkaç ay önce 150₺ civarında replika Polosmart markalı PS4 kolu aldım ve gerçekten çok memnunum. PS4 ile hissiyat, ağırlık, tasarım anlamında neredeyse hiçbir fark yok. Çift titreşim motoru hatta dokunmatik padi bile kusursuz çalışıyor. Kolun ışığını programla ayarlayabiliyorsunuz. Tek sıkıntısı kablosuz kullanacaksanız pil ömrü 1 saat (Orijinal olan kaç saat bilemiyorum ve Bluetooth mesafesini test etmedim). Muhtemelen tepkime süresi de orijinalden (DS4 v2) daha yüksektir fakat herhangi bir gecikme hissetmedim şahsen. Şuan fiyatı muhtemelen yükselmiştir. Bana soracak olursanız ben bunun yerine bu tür aldığım aletlerine markalarından dolayı önyargı ile yaklaşmaz ve denerdim. Yukarıda bazı arkadaşlar F710'un eksi yönlerini anlatmışlar.

Alınır kesinlikle. Eksileri ağır olması ve menzilinin kısa olması. USB alıcıyı direkt kasaya takarsanız kopmalar oluyor. İçinden çıkan uzatma kablosuyla kesintisiz oynayabilirsiniz 2-3 metreye kadar. Bunun dışında piller sebebiyle ağır bir Gamepad. F310 buna göre daha hafif ve pil bölümü olmadığından bir tık daha rahat oturuyor ele. Ama kablosuzun rahatlığı çok başka. Önümde ikisi de duruyor ve ben F710'u alıp oynuyorum titreşimi kapatsam da.

Yeni konular

Geri
Yukarı