Elektronik Logitech F710 829 TL

• Konuyu başlatan wus
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B
Ben aldım bir tane, belki daha da iner ama fena olmayan bir indirim.

İkinci el Xbox 8 yahut 9 nesil bakmanızda fayda var.

Eğer ki parmaklarım önemsiz diyorsanız alabilirsiniz veya ben kendi bedenime saygı duyuyorum derseniz 2. El Xbox gamepad kovalarsınız veya üstüne az daha koyup MSI alırsınız.

Eğer ki parmaklarım önemsiz diyorsanız alabilirsiniz veya ben kendi bedenime saygı duyuyorum derseniz 2. El Xbox gamepad kovalarsınız veya üstüne az daha koyup MSI alırsınız.
Kalite falan diyorsunuz da, bir gamepad'e 3k+ verirken canım acır. Acıtmayacak fiyatta olsa ya da alacak durumda olabilsek hiç kimse f310'a, f710'a falan bakmaz. İnceleme kanalları bakar sadece.

Edit: 2. El fiyatlandırmasını bilmiyorum, o kısmı görmemişim. Ben 0. el varsayarak yorum yaptım, kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Kalite falan diyorsunuz da, bir gamepad'e 3k+ verirken canım acır. Acıtmayacak fiyatta olsa ya da alacak durumda olabilsek hiç kimse f310'a, f710'a falan bakmaz. İnceleme kanalları bakar sadece.

Edit: 2. El fiyatlandırmasını bilmiyorum, o kısmı görmemişim. Ben 0. el varsayarak yorum yaptım, kusura bakmayın.
Zaten sıfırı da geçen gün 1700TL'ye satıldı. Yani rakiplerine göre bedava resmen. 3K fiyatı hakkında doğru söylüyorsunuz bende vermem.

Kalite falan diyorsunuz da, bir Gamepad'e 3K+ verirken canım acır. Acıtmayacak fiyatta olsa ya da alacak durumda olabilsek hiç kimse F310'a, F710'a falan bakmaz. İnceleme kanalları bakar sadece.

Edit: 2. el fiyatlandırmasını bilmiyorum, o kısmı görmemişim. Ben 0. el varsayarak yorum yaptım, kusura bakmayın.

Alınacak gibi değil kesinlikle ikinci el Xbox kolu alınmalı.

Vah ki vah! yıllar önce, arkadaşım 30 TL aldım geçenlerde deyince o an üzülüp şuan 80 TL'dir alamam dediğim gamepad.

Hayatımda kullandığım en kötü özellikle fiyatına göre en kötü gamepad, kütük gibi olması ayrı dert, parmaklarınızı ağrıtması ayrı dert kesinlikle tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı