logitech f710 gamepad analog sorunu

Nick.bulamadim

Kilopat
Arkadaşlar 10 gün kadar önce teknosa dan f710 gamepad aldım. Koldan genel anlamda memnunum, fakat kolu sadece pes fifa için kullanıyorum ve analog lar önemli. Pes te sağ analog tuşuna çift basilinca gök kuşağı hareketi yapılıyor biliyosunuz. Bugün denerken analog tusundan rahatsız oldum. Yani tuşa hafif basinca sanki yumşak bi düğmeye basılmış hissi gibi pit diye ses geliyor fakat tepki alamiyorum daha sert basınca bu sefer cit sesi geliyor ve tuşu algılıyor. Yani demek istediğim tus sanki iki kademeli bi yapıya sahip gibi yavaş basınca da tepki vercekmiş hissi uyandiriyo. Iki analog tuşu da böyle. Doğrusu bu beni rahatsız ediyor iki kademe hissi almak. Acaba benim kolda mı sorun var yoksa bu kolun genel yapısı mi böyle diye sormak istedim kullanan arkadaşlara. Eğer sorun bendeyse garantiye vermeyi düşünüyorum. Kolu kullananlar yardimci olabilirmi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı