Logitech F710 hâlâ alınır mı?

Ergonomi sorunu ve bağlantı problemleri nedeniyle tavsiye etmiyorum sizlere. Eğer bütçe imkanınız varsa Xbox kontrolcüsü ( Xbox One veya Series), eğer bütçe yoksa Monster Pusat modellerine bakmanızı öneririm.

2. el al, 150 liraya bulabilirsin. Mesela gamepad masanın altında, kasa da masanın üzerinde olursa, oynarken elin masanın üzerinde olmazsa yani, bağlantı saniyelik olarak kopup durabiliyor.
350 lira verilmez bence.
F710 kullanıyorum, az önce Forza'dan çıktım.

Evet bağlantı sorunu ile ilgili birçok olumsuz eleştiri gördüm fakat pek sorun yaşayacağımı sanmıyorum hocam. Alıcı ile aramda en fazla 1,5 metre falan olur ve masanın altında da pek tutmam.

Evet bağlantı sorunu ile ilgili birçok olumsuz eleştiri gördüm fakat pek sorun yaşayacağımı sanmıyorum hocam. Alıcı ile aramda en fazla 1,5 metre falan olur ve masanın altında da pek tutmam.
Gamepad ile kasanın arasında bir engel olmazsa bağlantı problemi çok az yaşarsınız. 2. el almanızı tavsiye ediyorum. Kalitesiz bir ürün değil ama DS4 gibi ürünlerle de karşılaştırılamaz. 150 liraya da DS4 bulamazsınız zaten.

Yaklaşık 4 senedir F710 kullanıyorum 3. seneden sonra sol stick sağdaki gibi hassas olmamaya başladı ama bunun dışında hiçbir bağlantı sorunu kopma vs yaşamadım. Bu arada alıcı için içinden uzatma kablosu çıkıyor zaten ben onu masa lambamın üstüne koydum masanın altından ve odanın herhangi bir yerinden çekiyor bir problem olmuyor.

2. el alın Letgo'dan. 150 Liraya satıyorlar, ben de kullanıyorum.
350'ye değmez. Forza 4 oynuyorum, 150 Lira için gayet tatmin edici.

Hem ergonomik olarak kötü hem de arada bağlantı kopabiliyor. Ayrıca LT tuşu da basılı kalıyordu bende bir ara ancak fiziksel değildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı