Logitech F710 hassasiyeti iyi mi?

Halen şu fosili övenler var şaka gibi ancak 2. el uygunsa alınabilir.
Fosil gamepad diye burun kıvırıyorsun ama aynı fiyat segmentinde bulunan gamepadlerden hala bariz üstün. 8BitDo'yu saymıyorum çünkü o yurt dışı fiyatına sahip. %8 deadzone performansına sahip başka 1000 liralık gamepad yok. Ayrıca bir ürünün eski olması o ürünün kötü olduğu anlamına gelmez. Yıllar geçtikçe o ürünün kalitesi düşmüyor.

Fosil gamepad diye burun kıvırıyorsun ama aynı fiyat segmentinde bulunan gamepadlerden hala bariz üstün. 8BitDo'yu saymıyorum çünkü o yurt dışı fiyatına sahip. %8 deadzone performansına sahip başka 1000 liralık gamepad yok. Ayrıca bir ürünün eski olması o ürünün kötü olduğu anlamına gelmez. Yıllar geçtikçe o ürünün kalitesi düşmüyor.

İsterse hiç deadzone olmasın sırf ergonomisi berbat diye çakma 300 liralık gamepad kullandığımı hatırlıyorum, benimki %15 civarıydı deadzone.

İsterse hiç deadzone olmasın sırf ergonomisi berbat diye.
Ergonomi öznel bir şey olduğu için yorum yapamayacağım ama F710'un genel performans bakımından bir sıkıntısı yok. Ergonomiyle alakalı en büyük eksisi dediğim gibi L2 ve R2 triggerlarının bariz bir şekilde sert olması. Bana göre de DualSense'in ergonomisi leş mesela, o yüzden onu hiç sevmiyorum ama bu DualSense'i alınmaz yapmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı