Logitech F710 İndirimde

Pc de kullanmak üzere piyasada kaliteli 3-4 çeşit wireless gamepad bulunmakta. Bunlar logitech f710 , xbox 360 , xbox one ve ps3 ps4 dual shock. Bunlar arasında windows uyumlulukta sıkıntı çıkarmayan ayrıca fiyat olarak en uygun olanı f710 internetten siparişlerde kargo dahil 115 tl den başlıyordu. 3-4 gün önce tesadüfen vatan bilgisayar ve teknosada fiyatın 100tl ye düştüğünü gördüm. Elden yada internetten almak isteyen ; bildik mağaza olsun , arıza yada değişimde içim rahat olsun diyenlere duyrulur.:neo:
125084299-2-logitech_f710_kablosuz_gamepad.jpg
Vatan Bilgisayar : F710 KABLOSUZ GAMEPAD

Teknosa: LOGITECH F710 KABLOSUZ GAMEPAD - Teknosa

Son düzenleme:
Pc de kullanmak üzere piyasada kaliteli 3-4 çeşit wireless gamepad bulunmakta. Bunlar logitech f710 , xbox 360 , xbox one ve ps3 ps4 dual shock. Bunlar arasında windows uyumlulukta sıkıntı çıkarmayan ayrıca fiyat olarak en uygun olanı f710 internetten siparişlerde kargo dahil 115 tl den başlıyordu. 3-4 gün önce tesadüfen vatan bilgisayar ve teknosada fiyatın 100tl ye düştüğünü gördüm. Elden yada internetten almak isteyen ; bildik mağaza olsun , arıza yada değişimde içim rahat olsun diyenlere duyrulur.:neo:
Eki Görüntüle 163219

Uzun zamandır bu günü bekliyordum hayallerim gerçek oldu :)

Eki Görüntüle 163219

Hocam Mac ile uyumlu mu?

Hocam Mac ile uyumlu mu?
Direct x modunda çalışır. X input zaten windows kontrolcüsü olan xbox profilidir. Mac Os ta usb alıcısını takmadan d modda ortadaki büyük Logitech düğmesine yeşil ışık yanıp sönene kadar basılı tutuluyor. Yanıp sönme başladığında usb alısını pc ye takmak yeterli.
Xbox one oyun kontrolcüsü daha iyi değil mi ?
Kişiye göre değişir ben pes fifa gibi oyunları dpad ile oynadığım için daha rahat geliyor. Mağazalarda denemek gerek hangisi size rahat geliyor diye. Xbox one kontrolcü 200 tl ve mecburi pc için kablosuz kontrolcüsü ile 250tl yi geçiyor.

Bunun yerine 2 tane F310 almak her zaman çok daha mantıklı gelmiştir.
Ben 42'' tv yi monitör olarak kullandığım için herşey kablosuz ;)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı