Logitech F710 İndirimde

Pc de kullanmak üzere piyasada kaliteli 3-4 çeşit wireless gamepad bulunmakta. Bunlar logitech f710 , xbox 360 , xbox one ve ps3 ps4 dual shock. Bunlar arasında windows uyumlulukta sıkıntı çıkarmayan ayrıca fiyat olarak en uygun olanı f710 internetten siparişlerde kargo dahil 115 tl den başlıyordu. 3-4 gün önce tesadüfen vatan bilgisayar ve teknosada fiyatın 100tl ye düştüğünü gördüm. Elden yada internetten almak isteyen ; bildik mağaza olsun , arıza yada değişimde içim rahat olsun diyenlere duyrulur.:neo:
125084299-2-logitech_f710_kablosuz_gamepad.jpg
Vatan Bilgisayar : F710 KABLOSUZ GAMEPAD

Teknosa: LOGITECH F710 KABLOSUZ GAMEPAD - Teknosa

Son düzenleme:
Yanlış hatırlamıyorsam geçen yaz sonu G230'u 120 TL ye f710'u 100 TL ye almıştım. Ondan sonra fiyatlar uçuşa geçmişti. Bence almak isteyen varsa kaçırmadan alsın gerçekten iyi bir ürün. 10 TL falan olanlarla idare etmeye çalışmayın 1 ayda elinizde kalıyor. Bağlantı sorunları bazen oluyor ancak onun çözümü sitede mevcut.

Yanlış hatırlamıyorsam geçen yaz sonu G230'u 120 TL ye f710'u 100 TL ye almıştım. Ondan sonra fiyatlar uçuşa geçmişti. Bence almak isteyen varsa kaçırmadan alsın gerçekten iyi bir ürün. 10 TL falan olanlarla idare etmeye çalışmayın 1 ayda elinizde kalıyor. Bağlantı sorunları bazen oluyor ancak onun çözümü sitede mevcut.
Geçen yıl 100 tl iken fiyatı düşer diye almamıştım ; tersine fiyat 130tl civarına çıkmıştı. Bu sefer kaçırmayıp 2 tane aldım

Bende buna sinir oluyorum alıyoruz bir şeyleri 400 TL 600 TL 550 TL misal bu F710 bir ara 450 'ye aldım sonra 600 falan bir şeylerdi galiba , Bir gün bakıyorsun misal 100 TL ?

Ya kıçı kırık bir atıyorum bulaşık makinesi için tablet alıyorsun fiyatı 230 TL , çok değil aldığın tabletin bitmesine atıyorum on beş gün falan kala , markette bir görüyorsun aldığın ürünün fiyatı 115 TL falan .

Şaşırmayın sevgili arkadaşlar , bakın aynı firmadan aynı mağazadan aynı marketten aynı raftan aldığınız ürünü konuşuyorum !

Hayır bunları yaşamamak için ülke değiştirmek lazım , çıldıracağım ya ...

NOT tarihi bari yazın bir yere de görelim :D az kalsın çıldıracaktım , bulaşık makinesinin tableti canımı sıktı f710 olaydı kaldıramazdım .

Pc de kullanmak üzere piyasada kaliteli 3-4 çeşit wireless gamepad bulunmakta. Bunlar logitech f710 , xbox 360 , xbox one ve ps3 ps4 dual shock. Bunlar arasında windows uyumlulukta sıkıntı çıkarmayan ayrıca fiyat olarak en uygun olanı f710 internetten siparişlerde kargo dahil 115 tl den başlıyordu. 3-4 gün önce tesadüfen vatan bilgisayar ve teknosada fiyatın 100tl ye düştüğünü gördüm. Elden yada internetten almak isteyen ; bildik mağaza olsun , arıza yada değişimde içim rahat olsun diyenlere duyrulur.:neo:
Eki Görüntüle 163219
Vatan Bilgisayar : F710 KABLOSUZ GAMEPAD

Teknosa: LOGITECH F710 KABLOSUZ GAMEPAD - Teknosa

Geri
Yukarı