Logitech F710 Kopma Olmadan Kaç Metre Kablosuz Çekiyor?

W10

Hectopat
Logitech F710 Windows 10 işletim sistemi bilgisayarımda ve güncel oyunlarda kullanacağım. Kaç metre kablosuz mesafede çekiyor? Ve günde 2 saat oynarsam pili ne kadar süre gider? Titreşimide kaparım:D
@Burkinhos @DaTTeBayoTheFrog

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aldığım zaman Duracell pil ile çıktı ben titreşim ile oynadım uzun süre gitmişti mesafe denemedim ama sıkıntı olacağını sanmıyorum içinden uzatma kablosu da çıkıyor adaptörü oraya takıyorsunuz şu an çıkıyor mu bilmiyorum. Eve gidince bir mesafe testi yaparım. GTA 5 oynadım bir sıkıntı olmamıştı düzgün bir şekilde çalıştı. NBA oyunum yok o yüzden onu test etme imkanım yok.

Ben aldığım zaman Duracell pil ile çıktı ben titreşim ile oynadım uzun süre gitmişti mesafe denemedim ama sıkıntı olacağını sanmıyorum içinden uzatma kablosu da çıkıyor adaptörü oraya takıyorsunuz şu an çıkıyor mu bilmiyorum. Eve gidince bir mesafe testi yaparım. GTA 5 oynadım bir sıkıntı olmamıştı düzgün bir şekilde çalıştı. NBA oyunum yok o yüzden onu test etme imkanım yok.
Siz uzatma kablosuna mı taktınız yoksa normal nano alıcı ile mi kullanıyorsunuz ? Abi 4 metre mesafede kopmasa yeter.

4 metre mesafede kopmasa yeter.

10 metreye kadar menzili var.

401651

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı