Logitech F710 Mode ışığı yanıp sönme sorunu

Görkem Tire

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben geçen hafta Logitech F710 aldım. İlk aldığımda çalıştı ama bilgisayarımı formatladım. (Windows 8.1 idi, Windows 10 yaptım. Sonra tekrar 8.1'e geçtim.) Ardından güncellemelerin hepsini yaptım ama takıp çıkarıyorum '' Mode '' ışığı yanıp sönüyor. Aygıt yöneticisinden bilgisayarımda tara vs. yaptım ama olamadı. Çünkü o Xbox Controller ayarları yok bilgisayarımda, ne yapmalıyım sizce? İade edip paramı alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim dediğin Her şeyi yaptım ama hâla sorunum devam ediyor mode tuşu hağla yanıp sönüyor tuşlar çalışmıştı
Kardeşim dediğin Her şeyi yaptım ama hâla sorunum devam ediyor mode tuşu hağla yanıp sönüyor tuşlar çalışmıştı
Algılamıyor olcak

Dosya Ekleri

• 16052119886516281552822596736045.jpg
    16052119886516281552822596736045.jpg
    156,8 KB · Görüntüleme: 667
Bu konunun üzerinden biraz fazla zaman geçtiği için buraya mesaj atmam doğru mu bilmiyorum, o yüzden bir yanlışlık yaptıysam lütfen düzeltin.

Bu gamepad bende çok uzun süredir vardı ve taşınırken kaldırmıştım, bugün tekrar görünce takıp kullanmak için denedim.

Aygıtı rehberde anlatıldığı gibi sisteme tanıtmayı denedim.
Reinsert batteries dediğinde pilleri takıyorum ancak unsuccessful diye hata veriyor.

Resimde gördüğünüz gibi sorunsuz bir şekilde alıcıyı takınca gerekli sürücü kurulumu yapılmış. Gamepad e pillerini taktığımda ise mode ışığı yanıp sönüyor ve bilgisayar tuşları algılamıyor. Acaba dururken bozulmuş olabilir mi gamepad ya da başka bir sorun mu vardır?

Sorunu çözdüm arkadaşlar cihaza yeni bir çift pil taktım ve düzeldi.

Aşağıdaki mesajı okursanız durumu anlayabilirsiniz.

İnceleme videolarına bakıp kutu içeriğine ulaşabilirsiniz. Benim size tavsiyem ise BİM'in sattığı sarı siyah renkli pilleri almanız. Ucuz ve uzun süre dayanıyor. F710'la ilgili bir diğer tavsiyem ise piller zayıflayınca yani cihaz artık çalışmadığında o pilleri bitik olarak görmemeniz. Çünkü F710 hafif bir voltaj düşüşünde çalışmayı bırakıyor. Oysaki o pili bir kumandaya veya saate takarsanız epey bir süre daha çalışacaktır.

Dosya Ekleri

• doc.png
    doc.png
    111,2 KB · Görüntüleme: 369
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı