Logitech F710 Titreşim Sorunu

CemalPelit

Hectopat
Daha fazla  
Bugün bu kolu aldım ve bazı oyunlara girip baktım ve hiçbirinde titreşim yapmayı başaramadım. Sadece "vibration" tuşuna bastığım zaman titreşim yapıyor sinir olmaya başladım yardım edin ve mümkünse bu kolla ilgili bilmem gerekenleri söyleyin.

Bilmen gereken ekstra birşey yok. Mesela ben FIFA oynuyorum top direğe çarptığında titreşim oluşuyor, oynadığın oyunlarda nerde nasıl olduğuna bağlı.

Eski başka bir başlık ama başka bir yere yazdığımı buraya da kopyalayacağım. Aynı sorun bende de var:

Yeni Logitech F710 aldım. Oyunlarda titreşim çalışmıyor. Vibration düğmesi çalışıyor (basınca titriyor, 2. basışta uzun titreyerek açık olduğunu gösteriyor).

Buna ek olarak masaüstümde (ama laptopta bu durum olmadı) her restartta tekrar alıcısını çıkarıp takmam gerekiyor. Driverını device manager dan Xbox 360 olarak güncellesemde (internette herkes bu şekilde çözmüş) bende çözmüyor bu 2. sorunu. Laptopımda bu 2. sorun yok ama

Titreşimin çalışmaması hem masaüstü hem laptopta var. Alet sorunlu görünmüyor, çünkü vibration düğmesine basınca titriyor. İade mi edeyim napayım bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı