Logitech F710 PES 2021 ayarları

Computer Geek

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. PES 2021'de oyuncu değiştirme tuşunu L2 yapmak istiyorum fakat ayarlarda bu tuşu atarken sağ analog tuşu olarak algılıyor. R2'yi de aynı şekilde sol analog algılıyor. (Z ekseni + ve Z ekseni - şeklinde) Görseldeki gibi düğme 8 ve düğme 9 ile yer değiştirmesi gerek.

Dosya Ekleri

• resim_2021-12-23_133800.png
    resim_2021-12-23_133800.png
    100,6 KB · Görüntüleme: 287
Xinput modunda bağlamışsın, ayarlardan da xinput seçersen sorunsuz çalışır. Mode tuşunun yanındaki ışık yanıyorsa Mode tuşuna bir kere tıkla.

Xinput seçince gamepad gözükmüyor ve hiçbir tuş ayarı yapılmıyor.
Zaten XInput Xbox gamepad gibi otomatik ayar yaptığından dolayı gözükmesine gerek yok yani ayarlar varsayılan olarak geliyor. F710 arkasındaki kaydıracı X'in olduğu yere çek, ardından oyuna gir. PES üzerinden takım seçilen menüden bir öncekine yani profilleri ayarladığımız sekmeden değiştir değiştirmek istediğin tuşları.

Merhaba. PES 2021'de oyuncu değiştirme tuşunu L2 yapmak istiyorum fakat ayarlarda bu tuşu atarken sağ analog tuşu olarak algılıyor. R2'yi de aynı şekilde sol analog algılıyor. (Z ekseni + ve Z ekseni - şeklinde) Görseldeki gibi düğme 8 ve düğme 9 ile yer değiştirmesi gerek.

Aynı sorunu bende yaşıyorum çözebildiniz mi? Çözdüyseniz nasıl yaptınız?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı