Logitech F710 Pil Önerisi

frkn09

Hectopat
Yer
Kuşadası
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kurban bayramında Logitech F710 gamepad aldım. Üründen memnunum. Şimdi memnun olmayanlar çıkacaktır illa o yüzden en azından bana yetiyor diyelim. Ürünün içinde gelen piller daha bitmedi ancak benim aklımda şimdiden soru işaretleri oluşmaya başladı. Piller bitince yerine hangi pilleri koymalıyım ? Şarjlı mı yoksa içinde gelen pillerin aynısından alıp devam mı etmeliyim ? İnternet'te biraz araştırma yaptım fakat sağlıklı bir sonuca ulaşamadım. Sizin fikirlerinizi almak ve tecrübelerinizden yararlanmak istedim.

Not : Önerdiğiniz pillerin özelliklerini detaylı olarak yazarsanız sevinirim.

Hangisinden almak istersen onu al dostum cebine göre, keyfine göre. :) Şarjlı kullanmayacaksan Bim'deki sarı pilleri öneririm, hem çok ucuzlar hem de piyasadaki çoğu pilden daha uzun süre gidiyorlar. Kıyası da şu şekilde yaptım, Casper marka bir fare vardı bende eskiden. Heavy Duty, Long Life Battery vs. ibareli piller kullandım, DotA ve CS oynarken 2 hafta gidiyordu süresi. Defalarca aldım ve sabit 2 hafta gidiyordu. Yanılmıyorsam gri renkli Panasonic pillerdi. Bim'den aldığım pil en az 1.5 ay falan gitti, niye bilmem. Her aldığımda uzun uzun kullandım bitmek bilmedi. Kısacası, kaliteli herhangi bir pil senin sorunun cevabı olacaktır. Duracell'e o kadar para dökmeye gerek yok diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı