Logitech F710 sürekli bağlantısı kopuyor

183206

Megapat
Makaleler
1
Böyle bir sorunu yoktu, son zamanlarda sürekli bağlantısı kopuyor. FIFA'da düzgün 1 oyun bile atamıyorum.
Sürekli 1-2 saniyeliğine bağlantısı kopuyor ve takılı kalıyor. Sürekli oluyor ama, dakika başı.
Neden kaynaklanıyor olabilir? Kasayla gamepad arasında mesafe yok, 30 santim falan var arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her oyunda yapıyorsa farklı USB portları da deneyebilirsiniz. Cihazın pil durumunu da kontrol edin.

USB alıcısında problem olabilir. Yeni pil vs. çözümleri denediyseniz ve hala oluyorsa son çare olarak yeni alıcı isteyebilirsiniz. Bende de oluyordu Logitech ile iletişime geçtim, yeni alıcı gönderdiler, düzeldi.

@erkintemel @Akif @Yener K. @n i s a

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video sayesinde sorunum çözüldü. Oldukça basitmiş.
@erkintemel @Akif @n i s a @Yener K.
Sorunu çözdüm zannetmiştim, yarım saat kadar bağlantısı kopmadı.
Ancak şimdi eskiye döndü. Tekrardan 30 saniyede bir bağlantısı kopuyor. Mode yazısındaki sarı ışık yanıyor anlık olarak.
FIFA'yı PS'den mi yoksa PC'den mi oynuyorsunuz?
FIFA Online 4 oynuyorum, PC'den.
Uzatma kablosu olmalı kutuda. Onu kullanıyor musun?
F710 kablosuz bir gamepad, kablolu kullanılamıyor.
Her oyunda yapıyorsa farklı USB portları da deneyebilirsiniz. Cihazın pil durumunu da kontrol edin.
USB portlarını denedim, pilini yeni değiştirdim.
USB alıcısında problem olabilir. Yeni pil vs. çözümleri denediyseniz ve hala oluyorsa son çare olarak yeni alıcı isteyebilirsiniz. Bende de oluyordu Logitech ile iletişime geçtim, yeni alıcı gönderdiler, düzeldi.
Garantisi yok ki ürünün. Faturası bile yok. 2. el almıştım.

Son düzenleme:
Biliyorum F710'un kablosuz olduğunu bende de var. Kutudan çıkan adaptörün takılabileceği USB-USB uzatma kablosu var. Adaptörü ona takarsan sıkıntı kalmıyor genellikle.

Şu tarz bir ürün iş görür gibi. Pahalı dersen alternatifleri de var. Bulabilirsen kendi kablosunu da alabilirsin.

Şu tarz bir ürün iş görür gibi. Pahalı dersen alternatifleri de var. Bulabilirsen kendi kablosunu da alabilirsin.

Ama bilgisayarla gamepad arasında 30 santim bile yok. Daha ne kadar yakın olması gerekiyor ki? Geçen haftaya kadar böyle bir sorunum da yoktu. 1 yıldır sorunsuz kullanıyordum, mesafe aynı 1 yıldır.

Yeni konular

Geri
Yukarı