Logitech F710 vs GXT 590 Bosi

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
Genellikle hikayeli oyunlar oynuyorum. FIFA ve Forza gibi oyunları daha önce hiç oynamadım ama oynamak da istiyorum açıkçası. Bu iki gamepad arasında kaldım. Ölü noktası en az olan ve çok oyun oynadığımdan dolayı eli en az ağrıtan hangisi ise onu alacağım. Siz hangisini önerirsiniz? Önerinizi nedeni ile birlikte söylerseniz sevinirim.

GXT 590: En ucuz 720TL
Logitech F710: 800TL

Son düzenleyen: Moderatör:
F710 kullanıcısıyım. Genelde hikayeli oyunlar oynuyorum, arada bir Forza Horizon 5 gibi araba oyunlarına falan da giriyorum. Fonksiyonel tuşlarından dolayı araba sürmek çok keyifli oluyor ama biraz sert yani uzun süre basınca ağrıtabiliyor. Kopma problemi hiç yaşamadım, gayet sorunsuz çalışıyor.

F710'un tutuşunu ve çıkan seslerini beğenmedim. Sessiz değil ve tutması biraz alışkanlık istiyor. Onun dışında ölü noktasını görmedim. Windows 11 ile uyumlu değil ama aygıt yöneticisinden Xbox kontrolcüsü olarak ayarlandığında sorun kalmıyor.

GXT 590 daha iyi.

Hocam hangi yönden daha iyi bir de bilinmedik bit marka olduğundan şüpheli yaklaşıyor insan ister istemez.

Şahsen ben F710'un çekim gücünü sevmiyorum. Bir yayıncı arkadaş kullanıyordu kasanın yanında tutuyordu çeksin diye.
Ben olsam GXT 590 alırdım. :)

Hocam GXT 590 Logitech F710 gibi tak çalıştır oluyor mu yoksa ayrıca bir uygulama yüklemek gerekiyor mu? Ağırlık durumu falan nasıl? Kaliteli hissettiriyor mu?

F710 kullanıcısıyım. Genelde hikayeli oyunlar oynuyorum, arada bir Forza Horizon 5 gibi araba oyunlarına falan da giriyorum. Fonksiyonel tuşlarından dolayı araba sürmek çok keyifli oluyor ama biraz sert yani uzun süre basınca ağrıtabiliyor. Kopma problemi hiç yaşamadım, gayet sorunsuz çalışıyor.

Hocam uzun ömürlü olması sert olmasından bana göre daha önemli bir özellik. Peki GXT 590 hakkında bir bilginiz var mı?

Son düzenleme:
F710'un tutuşunu ve çıkan seslerini beğenmedim. Sessiz değil ve tutması biraz alışkanlık istiyor. Onun dışında ölü noktasını görmedim. Windows 11 ile uyumlu değil ama Aygıt Yöneticisi'nden Xbox kontrolcüsü olarak ayarlandığında sorun kalmıyor.

F710 titreşimi nasıl peki hocam? GXT hakkında bir bilginiz var mı? İnternette o kol ile ilgili neredeyse hiçbir şey yok çünkü.

Şarjlı. Ölü bölge daha az. Daha konforlu.

Ben Logitech F710'un ölü bölgesinin neredeyse hiç olmadığını öğrendim internetten. Ama GXT hakkında internette doğru düzgün hiçbir şey olmadığından ister istemez şüpheleniyorum. Ayrıca GXT PC'ye nasıl bağlanılıyor? F710 gibi tak çalıştır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı