Logitech F710'un dış kısmı değiştirilebilir mi?

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
Logitech F710 almaya karardım verdim ama görünüşü gerçekten çok kötü, bunun dışını değiştiremez miyim? PC kasası gibi diyorum, bileşenleri kalacak ama dış kısmını yani kasayı değiştirebilir miyim, satılıyor mu?

Hocam onun yerine AliExpress'ten Gamesir T4 Pro alabilirsiniz. Yani her şeye uyumlu olması vs. tam bir canavar. Macro vb. şeyler de yapabilme imkanı sunuyor. Dış görünüşü gayet güzel, ister ışıklı ister ışıksız kullanın. Fiyat olarak 275 civarı. Param olsa alacağım ama bir bakın isterseniz.

Hocam onun yerine AliExpress'ten Gamesir T4 Pro alabilirsiniz. Yani her şeye uyumlu olması vs. tam bir canavar. Macro vb. şeyler de yapabilme imkanı sunuyor. Dış görünüşü gayet güzel, ister ışıklı ister ışıksız kullanın. Fiyat olarak 275 civarı. Param olsa alacağım ama bir bakın isterseniz.

Gerçekten güzelmiş ama yurtdışından alamam sanırım.

Gerçekten güzelmiş ama yurtdışından alamam sanırım.

Yurtdışından alamama sebebiniz nedir? Vergi ise satıcı fiyatı düşük girdiği için 300 TL'yi hayatta geçmez. Kargo süresi ise ortalama 2 hafta da getiriyor. Başka almamak için bir sebep göremiyorum. Yani her şeyi geçtim görünüş için bile Gamesir T4 Pro alınır.

Geri
Yukarı