Logitech Formula Direksiyon için oyun önerisi

Logitech Formula. Biraz eski bir direksiyondur :) Birde şunu sorucaktım yazmayı unutmuşum. Direksiyonların oyunlara uyumluluğu diye bir şey varmış diye okumuştum bir kaç yerde. Böyle bir şey yoktur sanırım ?

Gerçek araba kullanıyor hissi istersen, yıllardır oynadığım oyunu önerebilirim. NFS PORSCHE 2000. Eğer bu oyun'da ustalaşırsan birlikte IP to IP bağlanarak birlikte de oynayabiliriz.

NFS PORSCHE 2000. Eğer bu oyun'da ustalaşırsan birlikte IP to IP bağlanarak birlikte de oynayabiliriz.

Güzel olurdu. Ancak hazır elimde yeni oyunları açabilen bir bilgisayar varken açıkçası grafik takıntılı davranıcam bu sefer ^^ Şöyle bir şey istiyorum, bana verecekler direksiyonu dağda bayırda arabayı dolaştırıcağım yada pistler de harbi arabalarla şöyle güzelce bir yardıracağım (yarışacağım) bir oyuna bakıyorum ;)

Böyle bir oyun bulursan bana da haber ver. Ben de alayım. Direksiyonum epeydir uyuyor:D

por3.jpg

By mr_yamyam at 2011-06-28

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç oyun deneyeceğim. CMR Dirt 3'e bir bakıcam. Pist yarışı olarak ta Need For Speed Shift 2 ve GTR 2 güzel gibi duruyor.

Benim de var da bir direksiyon. Baya eski. Snopy Land Rouser Steeling Wheel diye bir şey adı. Sormak istediğim şu. Hani klavye ile oynarken sağ ok tuşuna basınca teker tamamen sağa dönüyor. Direksiyonla oynarken ne kadar çevirirsek o kadar mı dönüyor ya da bu olay direksiyonun kalitesine göre değişiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Direksiyonların Wheel kısımlarının dönüş dereceleri vardır. Bazıları 180 derece bazıları ise 360 derece. 180 derecede olanlar biraz hassas dönüşleri olur ancak F1 yarışı oyunlarında gerçek hissi verebilirler. 360 derece olan direksiyonlar ise gerçek bir araba kullanıyormuş hissiyatı verebilirler. Son olarak ta sorduğun gibi direksiyonun kalitesi de biraz önem taşır açıkçası. Ve evet ne kadar çevirirsen o kadar döner :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı