Logitech G 305'i modlayarak ağırlığını düşürebilir miyiz?

void16

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, kullanışlı olduğunu ve F/P olduğunu düşündüğüm için Logitech G 305 aldım. Ancak ağırlığı 99 gram. İnternette ağırlığını düşürme yöntemleri gördüm mantıklı mı?

Dosya Ekleri

• DSC02661rs.jpg
    DSC02661rs.jpg
    142,2 KB · Görüntüleme: 17
  • G305_G304_honeycomb_LR_button.jpg
    G305_G304_honeycomb_LR_button.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 11
Merhaba, kullanışlı olduğunu ve F/P olduğunu düşündüğüm için Logitech G 305 aldım. Ancak ağırlığı 99 gram. İnternette ağırlığını düşürme yöntemleri gördüm mantıklı mı?
YouTube üzerinde Beardedbob adında bir kanal var benim de severek takip ettiğim, aynı ürün için gramaj düşürme videosu yapmış, belki izleyerek ilham alırsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube üzerinde beardedbob adında bir kanal var benim de severek takip ettiğim, aynı ürün için gramaj düşürme videosu yapmış, belki izleyerek ilham alırsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Garantisi bozulmaz değil mi?

Bozulur, ürünün orijinal şeklini ve orijinal parçalarını değiştirmek garantiyi bozar.

YouTube'da video buldum adam üst kapağı değiştiriyor, pili AAA yapıyor ve Click kapaklarından birini değiştiriyor 99 gramdan 78 grama düşürmüş. Herhalde bu adam gibi sadece pili ve kapağı değiştireceğim. Teşekkürler.

Geri
Yukarı