Logitech G 435 Lightspeed Wireless alınır mı?

Bütçe
1000-1500

selcukeraslan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Artık ağır kulaklık kullanamıyorum. Şu anki kulaklığım 300 gram ve yuvarlak kulaklık padleri var.

Eskisi kadar deyim yerindeyse "try hard" oyunda oynamıyorum. Kendime Wireless'ya da değil (Wireless ise +1 önde) kulaklık arıyorum. Hafifliğinden ötürü Logitech G435 dikkatimi çekti. Sizce alınır mı? Şu anki fiyatı 1250 küsur bir şey.

Onun yerine önerebileceğiniz kulaklıklar var mıdır?

Merhaba,

Artık ağır kulaklık kullanamıyorum. Şu anki kulaklığım 300 gram ve yuvarlak kulaklık padleri var.

Eskisi kadar deyim yerindeyse "try hard" oyunda oynamıyorum. Kendime Wireless'ya da değil (Wireless ise +1 önde) kulaklık arıyorum. Hafifliğinden ötürü Logitech G435 dikkatimi çekti. Sizce alınır mı? Şu anki fiyatı 1250 küsur bir şey.

Onun yerine önerebileceğiniz kulaklıklar var mıdır?

SteelSeries olabilir.

Merhaba, ben de aynı arayıştayım. Kraken T. E. Kullanıyorum, çok sevmeme rağmen kulaklığı tek eksisi ağırlığı. Logitech G335, G435, G733 vs SteelSeries Arctis 3 2019 denedim. G733 dışında hepsi çok hafif ve rahat fakat hepsinin eksileri var.

Öncelikle bahsettiğiniz G435'in sürücülerinin (hoparlörlerinin) üstünde herhangi bir kumaş yapı yok. Resmen delikli plastik çıplak bir şekilde duruyor ve kulağınıza temas edince rahatsızlık veriyor, ayrıca toz kir girebilecek şekilde.

G335 ise rahatlık bakımından çok güzel, ama parasına değecek bir kulaklık gibi durmuyor. Bana çok cılız geldi ve bana göre en büyük eksisi mikrofonunun çıkamaması.

G733 zaten yapı olarak birazcık daha sağlam duruyor G335'den ama PAHALI.

Son olarak Arctis 3 2019 rahatlık olarak güzel ve sağlam duruyor fakat ses kalitesi konusunda pek iyi sayılmaz.

Bunlar dışında alternatif bulamadım, G335'in kafa bandı ve hafifliği çok hoşuma gitti. Keşke 500-600 arasında bulabilsem de alsam.

Geri
Yukarı