Logitech G 733 vs. SteelSeries Arctis 7

sapsa1

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi 2 kulaklık arasında kaldım, çok konu var ama herkes kullandığını övüyor, tarafsız olarak öneride bulunacak var mı?

İki kulaklık arasında G733 tabi. Önerim Asus Rog Delta 7.1. Daha ucuz olsun diyorsan Corsair Void Elite.
neden G733 ? çok fazla olumsuz şey okudum, logitech seviyorum ama kulaklığını önermiyorlar. void elite dip ses sorunu falan dediler onu da eledim :D Corsair HS80 de var aklımda kararsızım

Arctis 7 daha iyi hocam. En önemli fark zaten pil noktasında çıkıyor. Arctis 7 ile daha uzun kullanım süresi alabiliyorsun. HS80'de ayrıca 3.5mm kablo ile gelmiyor. Arctis 7'de bunların hepsi var.
fps oyunu oynuyorum o yüzden en iyi sesi veren kulaklık önemli benim için, kafam bundan dolayı karışıyor

Hocam bende HS80 ile Arctis 7,9 arasında kalmıştım. Şimdi Arctis 7 aldım diye övemem fakat chatmix olayı FPS, BR oyuncuları için kulaklığı daha kullanışlı yapıyor. Ses seviyesi ve mikrofon olarak HS80 daha iyi. Birde HS80'de mikrofon saklanmıyor. Rahatlık olarak iki modelde hemen hemen aynı materyalleri kullanıyor.

G733'ün sıkıntıları var diye okumuştum. Steelseries hakkında bir fikrim yok. Şuanda Razer Nari kullanmaktayım. Öneririm.

Hocam bende HS80 ile Arctis 7,9 arasında kalmıştım. Şimdi Arctis 7 aldım diye övemem fakat chatmix olayı FPS, BR oyuncuları için kulaklığı daha kullanışlı yapıyor. Ses seviyesi ve mikrofon olarak HS80 daha iyi. Birde HS80'de mikrofon saklanmıyor. Rahatlık olarak iki modelde hemen hemen aynı materyalleri kullanıyor.
sence hangisi önde
G733'ün sıkıntıları var diye okumuştum. Steelseries hakkında bir fikrim yok. Şuanda Razer Nari kullanmaktayım. Öneririm.
ben de okudum onu dostum o yüzden kafamda soru işareti var, razer sevmiyorum..

Yeni konular

Geri
Yukarı