Logitech G G213 vs RAZER Ornata V3 X

Berktuğ2020

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz 2.69 GHz
Takılı RAM 16,00
Ekran Katı Nvıdıa Gtx 1650
Arkadaşlar Logitech G G213 RGB kablolu oyuncu klavyesi, Lightsync teknolojisi, sıvı dökülmesine dayanıklı, özel medya denetimleri, Türkçe Q klavye, siyah Amazon.com.tr. Bu mu, yoksa:
RAZER Ornata V3 X Kablolu Tr Klavye Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu mu? Kafam karıştı.
G213 kesinlikle tavsiye etmiyorum. 3 ay sonra tuşlarda algılamama takılı kalma gibi sorunlar gün yüzüne çıkıyor. Kendim de kullandım bu fiyat bandında tavsiye edilmeyen bir klavyedir. Diğer ürün hakkında bir bilgim yok.

Kanka birini seçmeyeceğim ama ben G213 kullanıyorum, şunu bil gerçekten çok iyi klavye. Eksi yanları bilek desteğinin çıkarılmaması ve membran olması. Beğenmeyenler var basmama sorunu var diyenler var ama ben yaşamadım.

Arkadaşlar Logitech G G213 RGB kablolu oyuncu klavyesi, Lightsync teknolojisi, sıvı dökülmesine dayanıklı, özel medya denetimleri, Türkçe Q klavye, siyah Amazon.com.tr. Bu mu, yoksa:
RAZER Ornata V3 X Kablolu Tr Klavye Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu mu? Kafam karıştı.
İkisi de berbat. Marka takıntınızdan vazgeçin.

G213 kronik sorunlu.
Alabiliyorsanız bunu alın.

Tabii ki ornata V3 X. G213 kronik sorunlu bir klavye, alınmaz.
Ornata V3 X'in de sorunları var. Tuş basmama ve soyulma sorunu var.

İkisi de berbat. Marka takıntınızdan vazgeçin.

Alabiliyorsanız bunu alın.

Ornata V3 X'in de sorunları var. Tuş basmama ve soyulma sorunu var.

Arkadaş özelliklerde medya kontrolcüsü istediği için o klavyeyi öneremedik fakat fedakarlık ederse dediğiniz gibi alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı