Logitech G G435 Lightspeed kablosuz oyuncu kulaklığı nasıldır?

Ben kullanıyorum. Mikrofon performansı güzel. Ses kalitesi 10 numara. Alabilirsiniz.
https://www.hepsiburada.com/logitec...mHz6XxVWKGLGVHoAOehoC_N8QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds burada 100TL daha ucuz.

Linki farazi attım da teşekkürler kral bir tane adamın videosunu izledim miktofon konusunda beni aşırı ürküttü yoksa sipariş verecektim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer vaktin varsa Bluetooth ve lıghtspeedden bahseder misin sence hangisi iyi? Çok fark var mı gecikme vs gibi Corsair HS35 kullanıyordum da eğer bana yardımcı olursan alacağım bunu.

Linki farazi attım da teşekkürler kral bir tane adamın videosunu izledim miktofon konusunda beni aşırı ürküttü yoksa sipariş verecektim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer vaktin varsa Bluetooth ve lıghtspeedden bahseder misin sence hangisi iyi? Çok fark var mı gecikme vs gibi Corsair HS35 kullanıyordum da eğer bana yardımcı olursan alacağım bunu.

Hocam kulaklıkta Bluetooth da var Lightspeed de. Yani hem BT özelliği olacak hem de USB çıkacak içinden. Ben USB'yi bilgisayar da takılı tutuyorum. Bluetooth özelliğini ise telefonda kullanıyorum. İkisi de gayet yeterli. Eger profesyonel yayıncı veya YouTuber değilsen mikrofonu tatmin edecektir.
Ve Bluetoothda da Lightspeedde gecikme yok.

Hocam kulaklıkta Bluetooth da var lightspeed de. Yani hem BT özelliği olacak hem de USB çıkacak içinden. Ben USB'yi bilgisayar da takılı tutuyorum. Bluetooth özelliğini ise telefonda kullanıyorum. İkisi de gayet yeterli. Eger profesyonel yayıncı veya YouTuber değilsen mikrofonu tatmin edecektir.
Ve Bluetooth'da da lightspeedde gecikme yok.

Ses konusunda yeterli mi bir video adamın nereden geldiğini anlamak biraz zaman alıcı diyordu. 1 hafta kullanırsan alışırsın vs diyordu. Genelde Valorant oynuyorum.

Ses konusunda yeterli mi bir video adamın nereden geldiğini anlamak biraz zaman alıcı diyordu. 1 hafta kullanırsan alışırsın vs diyordu. Genelde Valorant oynuyorum.
Ustam valorantta evet bende tam tatmin olamadım ama dolby atmos vs. alarak gayet yeterli oluyor. Bu bütçede başka kablosuz kulaklık olmadığı için alınabilir bir kulaklık.

Ustam Valorant'ta evet bende tam tatmin olamadım ama Dolby Atmos vs. alarak gayet yeterli oluyor. Bu bütçede başka kablosuz kulaklık olmadığı için alınabilir bir kulaklık.

G PRO X aldım kablolu teşekkürler bilgiler için.

Kulaklığı bir süredir takip ediyorum. Dolby Atmos dediğiniz nedir?

EQ ayarı yapan bir uygulama.

G PRO X aldım kablolu teşekkürler bilgiler için.

EQ ayarı yapan bir uygulama.

Bende AudioWizard bulunuyor. Aynı şey diyebilir miyiz?

Ustam Valorant'ta evet bende tam tatmin olamadım ama Dolby Atmos vs. alarak gayet yeterli oluyor. Bu bütçede başka kablosuz kulaklık olmadığı için alınabilir bir kulaklık.

Hocam ben FPS oyunları değil de daha çok sürüş oyunlarına ve müziğe odaklı birisiyim. Sizce bunlarda herhangi bir tatminsizlik olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı