Elektronik Logitech G G502 Lightspeed kablosuz mouse 2.399 TL

hawk255

Centipat
Daha fazla  

Bu fiyat aralığında çok kablosuz sorulduğunu gördüm. Online satış olmadığından arama motorlarında cıkmıyor….telefonla sipariş vermeniz gerekiyor. İhtiyacı olan varsa piyasanın epey altında. Ben sabah sipariş verdim bu fiyattan 3 taksit yapıyorlar bir de.

Teşekkürler hocam. Farklı bir şehirde olmama rağmen telefonla sipariş hattı üzerinden sipariş ettim birini. Yalnız son kalan Adana(Şehiriçi) şubesindeki mouse için arkadaşım aradığında ürünün teşhir ürünü olduğu ve deformasyonları olduğunu söylemişler. Ben Ankara'dakini aldım sıfır kapalı kutu denilmişti. Adana'dakini buradan biri alırsa alacak arkadaşın önceden haberi olsun.

Teşekkürler hocam. Farklı bir şehirde olmama rağmen telefonla sipariş hattı üzerinden sipariş ettim birini. Yalnız son kalan Adana(şehiriçi) şubesindeki mouse için arkadaşım aradığında ürünün teşhir ürünü olduğu ve deformasyonları olduğunu söylemişler. Ben Ankara'dakini aldım sıfır kapalı kutu denilmişti. Adana'dakini buradan biri alırsa alacak arkadaşın önceden haberi olsun.

Güzel mouse hayırlı olsun

Teşekkürler hocam. Farklı bir şehirde olmama rağmen telefonla sipariş hattı üzerinden sipariş ettim birini. Yalnız son kalan Adana(Şehiriçi) şubesindeki mouse için arkadaşım aradığında ürünün teşhir ürünü olduğu ve deformasyonları olduğunu söylemişler. Ben Ankara'dakini aldım sıfır kapalı kutu denilmişti. Adana'dakini buradan biri alırsa alacak arkadaşın önceden haberi olsun.

Hayırlı olsun . Ben direk şubeleri aramadım . Müşteri hizmetlerinden aldım. Samsun dan geliyor benimkisi Bursa da yaşıyorum ben daha gelmedi valaha :) paylaştığımda 15 e yakın şube gözüküyorsu şuan sadece adana kaldı . İyi fiyat ama şuanki şartlarda ve bulmak zor olunca nasiplendik :)

Yeni konular

Geri
Yukarı