Logitech G G512 gx brown Türkçe RGB mekanik Gaming klavye alınır mı?

Aynı klavyeye sahibim. Gx Brown switchler diğer brown switchlere göre çok daha sert bence. Bu yüzden oyun oynarken de, çalışırken de çok çabuk yoruyor parmaklarımı.

Çok daha uygun fiyatlı G413 modelindeki switchler bu konuda daha başarılı. Bütçeyi artırabilirseniz G815 Tactile tavsiye ederim.

Aynı klavyeye sahibim. Gx Brown Switch'ler diğer brown Switch'lere göre çok daha sert bence. Bu yüzden oyun oynarken de, çalışırken de çok çabuk yoruyor parmaklarımı.

Çok daha uygun fiyatlı G413 modelindeki Switch'ler bu konuda daha başarılı. Bütçeyi artırabilirseniz G815 Tactile tavsiye ederim.

Önerdiğiniz G815 bütçemin çok üzerinde G413 ise Switch'lerinin kronik sorunu varmış,
Sesi nasıl G512'nin

Önerdiğiniz G815 bütçemin çok üzerinde G413 ise Switch'lerinin kronik sorunu varmış,
Sesi nasıl G512'nin
Önceki mesajımda bahsetmeyi unutmuşum G413 SE modelinden bahsediyorum. Normal G413 Romer G switchleri kronik sorunlu.

G512 Türkiye'de brown ve blue switchli modelleri olmalı sadece. Youtube üzerinde muhtemelen onlarca ses videosu vardır.

Önceki mesajımda bahsetmeyi unutmuşum G413 SE modelinden bahsediyorum. Normal G413 Romer G switchleri kronik sorunlu.

G512 Türkiye'de brown ve blue switchli modelleri olmalı sadece. Youtube üzerinde muhtemelen onlarca ses videosu vardır.
ben sizin fikrinizi soruyorum kullanan kişinin görüşü videodan daha iyi benim için

Geri
Yukarı