Logitech G HUB kullanılmıyor

erenbest

Femtopat
Daha fazla  
Logitech G 502 X lightspeed kullanıyorum. Eskiden bilgisayarı açtığım andan itibaren makroları kullanabiliyordum ama G HUB'ı açmadan kullanamıyorum. Anlamadıysanız örneğin üçüncü tuşa kopyalamayı atadıysam uygulama açılmadan tuş çalışmıyor. Eskiden oluyordu bu arada bir ayar mı yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech G 502 X lightspeed kullanıyorum. Eskiden bilgisayarı açtığım andan itibaren makroları kullanabiliyordum ama G HUB'ı açmadan kullanamıyorum. Anlamadıysanız örneğin üçüncü tuşa kopyalamayı atadıysam uygulama açılmadan tuş çalışmıyor. Eskiden oluyordu bu arada bir ayar mı yapmam gerekiyor?
Arkaplanda çalışmıyordur?

G305 modelini kullanıyorum ben de. Ortada siyah bir tuş var, buna tıklayınca farenin dpi ayarı vs. değişiyor hafızada hangisi varsa oradan devam ediyor daha sonra. Macro kullanmadığım için denemedim senin sorunun da bunla alakalı olabilir.

Arka planda çalışmıyordur?

Arka planda nasıl çalıştıracağım?

G305 modelini kullanıyorum ben de. Ortada siyah bir tuş var, buna tıklayınca farenin dpi ayarı vs. değişiyor hafızada hangisi varsa oradan devam ediyor daha sonra. Macro kullanmadığım için denemedim senin sorunun da bunla alakalı
Dpi da sıkıntı yok ama atadıklarımda eskiden hafızada tutuyordu sanırım ama şimdi olmuyor

Son düzenleme:
Arka planda nasıl çalıştıracağım?

Dpi da sıkıntı yok ama atadıklarımda eskiden hafızada tutuyordu sanırım ama şimdi olmuyor
Sağ üst köşeden kapatıyorsundur belki, program arkaplanda çalışmak yerine kapanıyordur.
Varsayılan profil muhabbeti var bir de, ondan da kaynaklı olabilir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı