Logitech G Hub kurulum tepki vermiyor

Parti Şapkası

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Logitech G203 Lightsync mouse aldım. Bilgisayara taktım çalıştırdım ancak ayar yapmak için gereken programı yükleyemiyorum. Kurulumu indirdim ve tıklıyorum ancak tepki vermiyor. O açılmayınca Logitech Gaming Software indirdim onu kurdum fakat bu mouse o programda algılanmıyormuş. Eski modeller o programda görünüyormuş ancak bu görünmüyor. Bu mouse sadece Logitech G Hub programında görünüyormuş fakat onu da yükleyemiyorum.

Son düzenleme:
Logitech G203 Lightsync mouse aldım. Bilgisayara taktım çalıştırdım ancak ayar yapmak için gereken programı yükleyemiyorum. Kurulumu indirdim ve tıklıyorum ancak tepki vermiyor. O açılmayınca Logitech Gaming Software indirdim onu kurdum fakat bu mouse o programda algılanmıyormuş. Eski modeller o programda görünüyormuş ancak bu görünmüyor. Bu mose sadece Logitech G Hub programında görünüyormuş fakat onu da yükleyemiyorum.
Programı indirdikten sonra bilgisayarı yeniden başlattınız mı?

Programı indirdikten sonra bilgisayarı yeniden başlattınız mı?

Program inmedi. Programın kurulum dosyasını (installer) indirdim sadece. Ona tıklayınca tepki vermiyor.
Edit:
Logitech support'a mail attım. Kurulum exe çalışmıyor tepki vermiyor diye. Bana kopyala yapıştır cevabı atıyorlar. Herkese attıkları mail olduğu belli oluyor. Ben kuramıyorum diyorum onlar bana görev yöneticisinden kapatıp uninstall yap tekrar kur yazmışlar. Logitech'i böyle bilmezdim. Matah bir firma zannederdim. Keşke ürününü almasaydım...

Program inmedi. Programın kurulum dosyasını (installer) indirdim sadece. Ona tıklayınca tepki vermiyor.
Edit:
Logitech support'a mail attım. Kurulum exe çalışmıyor tepki vermiyor diye. Bana kopyala yapıştır cevabı atıyorlar. Herkese attıkları mail olduğu belli oluyor. Ben kuramıyorum diyorum onlar bana görev yöneticisinden kapatıp uninstall yap tekrar kur yazmışlar. Logitech'i böyle bilmezdim. Matah bir firma zannederdim. Keşke ürününü almasaydım...
çözüm bulabildin mi ?

Çözüm bulabildin mi ?

Programı başka bilgisayara kurdum. Flash bellek ile program dosyalarını kendi bilgisayarıma uygun konumlara taşıdım ve bu şekilde çalıştırabildim. Program dosyaları program files, programdata ve appdata içindeki LGHUB adı altındaki dosyalardan oluşuyor. Sonra program files içindeki lghub.exe'ye tıklayıp açabiliyorsun.

Programı başka bilgisayara kurdum. Flash bellek ile program dosyalarını kendi bilgisayarıma uygun konumlara taşıdım ve bu şekilde çalıştırabildim. Program dosyaları program files, programdata ve appdata içindeki lghub adı altındaki dosyalardan oluşuyor. Sonra program files içindeki lghub.exe'ye tıklayıp açabiliyorsun.

Benim başka bilgisayardan yüklemek gibi bir şansım yok maalesef . Başka ne şekilde yapabilirim acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı