Logitech G Hub mı yoksa Gaming Software mi?

Yiit11

Hectopat
Farem Logitech G300S, klavyem ise G213 Prodigy. Yazılımlarını yükleyeceğim ama Logitech G Hub mı yüklemeliyim yoksa Gaming Software mı bilmiyorum. Bildiğim kadarıyla farem Gaming Software'ı klavyem ise Ghub'ı destekliyor hangisini indirmeliyim ya da ikisini de indirdiğim de birbirinden ayrı bir şekilde sıkıntısız çalışıyorlar mı?

Farem Logitech G300S, klavyem ise G213 Prodigy. Yazılımlarını yükleyeceğim ama Logitech g Hub mı yüklemeliyim yoksa Gaming software mı bilmiyorum. Bildiğim kadarıyla farem Gaming Software'ı klavyem ise Ghub'ı destekliyor hangisini indirmeliyim ya da ikisini de indirdiğim de birbirinden ayrı bir şekilde sıkıntısız çalışıyorlar mı?

Dostum eğer Logitech g Hub kullanırsan G300S boşta kalır fakat Logitech Gaming software indirirsen ikisini de görecektir.

Dostum eğer Logitech g Hub kullanırsan G300S boşta kalır fakat Logitech Gaming software indirirsen ikisini de görecektir.

Eski bilgisayarımda Gaming software kullanıyordum uygulama açıkken discord'da mesela konuşurken klavyenin renklerini bozuyordu böyle yanıp sönmeli renkleri falan değişik silik gibi veriyordu falan değişik bir şey oluyordu ben de acaba ghub yazılımını mı kullanmam gerek diye o yüzden sormuştum teşekkürler bir deneyeceğim.

Logitech Gaming Software'da ayarlara gel. Oyunların aydınlatmayı denetlemesine izin ver kısmı boş olucak, orayı işaretleme. Yoksa her oyuna girdiğinde klavyenin ışıkları değişir. Bir de çevrimiçi yeni profil tara var onu da kaldır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı