Logitech G Hub yüklenemiyor

rizeleehamsi

Femtopat
Logitech G604 mouse aldım. Makroları atamak için g Hub yüklemek istedim ama görseldeki sorun ile karşılaşıyorum. Bir arkadaşımdan setup ı yükleyip kurmasını istedim onda olurken aynı setup dosyasını bana attığında bende olmuyor. Bilgisayar Monster Tulpar T5 v19.2 Gaming laptop aldığım 2 gün oldu yani virüs veya bir arıza yoktur.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    486,8 KB · Görüntüleme: 256
Logitech Gaming Software'de mouse makroları atayabiliyor muyuz. O uygulamayı indirdim ancak bir şey anlamayıp çıktım. İşe yaramaz geldi.
Sanırım Logitech Gaming Software, G HUB a göre eski bir yazılım ve G604 mouse um için uygun değil

Son düzenleme:
Logitech Gaming Software'de mouse makroları atayabiliyor muyuz. O uygulamayı indirdim ancak bir şey anlamayıp çıktım. İşe yaramaz geldi.
Sanırım Logitech Gaming Software, G HUB a göre eski bir yazılım ve G604 mouse um için uygun değil
Gaming softwareda 8 renk ve ekstra tuş atamaları var.

Gaming Software benim mouse u görmüyor. Yeni bir mouse olduğu için sanırım Gaming Software ile değil yalnızca G HUB ile uyumlu
Dostum bende de G203 lightsync var.Bildiğim kadarıyla yeni bir mouse bu yüzden LGS ile uyumlu değil. Fakat Logitech G Hub'da yüklenmiyor. Sen problemini çözebildin mi?

visual c++ sorunu yüzünden g hub yüklenmiyormuş onu düzeltince halloldu

En son sürümünü mü yüklemem gerekiyor?
visual c++ sorunu yüzünden g hub yüklenmiyormuş onu düzeltince halloldu

En son sürümünü yükledim. Normalde paket ayrıştırılıyor demiyordu, artık paket ayrıştırılıyor diyor ama sonrasında bir yükleme daha yapıp öyle kalıyor eskisi gibi. Diğer eski Visual C++ları silmem mi lazım?

Son düzenleme:
Bende yüklenme ekranı bile çıkmıyor. G Hub exe dosyasına tıklıyorum ama tepki yok. Sizde en azından ekran geliyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı