Çözüldü Logitech G HUB yüklü değilken mouse çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rheago

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Logitech G203 Lightsync model mouse kullanmaktayım. Son zamanlarda mouse, Logitech G HUB yazılımını kapattığımda veya sildiğimde mouse çalışmıyor. Üzerindeki ışıklar kapanıyor ve tıklama yapamıyorum. Bunu çözmenin yolu var mı?

Çözüm
Hocam yazılımı silmeden kullanamaz mısınız?
Yazılımı kullanmak istemiyorum. Zaten temel işlevini yerine getirmek için yazılıma ihtiyaç duyması mantıksız geliyor.
Bu konuyu açtıktan birkaç gün sonra kendiliğinden düzelmişti. Fakat geçtiğimiz günlerde tekrar aynı sorunu yaşadım. Sorunun çözümünü nihayet buldum.
Logitech web sitesinden "Onboard Memory Manager" adlı yazılımı indirip çalıştırın. Yazılım üzerinden aygıtınızı seçin ve varsayılan ayarlara sıfırla butonuna tıklayın.
Hocam yazılımı silmeden kullanamaz mısınız?
Yazılımı kullanmak istemiyorum. Zaten temel işlevini yerine getirmek için yazılıma ihtiyaç duyması mantıksız geliyor.
Bu konuyu açtıktan birkaç gün sonra kendiliğinden düzelmişti. Fakat geçtiğimiz günlerde tekrar aynı sorunu yaşadım. Sorunun çözümünü nihayet buldum.
Logitech web sitesinden "Onboard Memory Manager" adlı yazılımı indirip çalıştırın. Yazılım üzerinden aygıtınızı seçin ve varsayılan ayarlara sıfırla butonuna tıklayın.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı