Elektronik Logitech G MX518 Legendary 455TL

624739

Megapat
Makaleler
4
Zamanında her ne kadar düşük fiyatlı bir fare olsa da, şuanda da Hero sensörlü fareler arasında en düşük fiyata sahip faredir kendisi. Yaklaşık 3 yıl boyunca deneyimleme fırsatım olmuştu ve gerçekten geçmiş fiyatına göre de harika bir fareydi. Eli büyük olanlara da tavsiye ederim;

Oyun oynayacaksanız Hero sensöre aldanıp da almayın. Birincisi büyük bir fare ona dikkat edin. Yani herkesin eline uymaz. İkincisi benim gibi eliniz büyükse bile şeklinden dolayı tutması hiç kolay değil. Üçüncüsü acayip el terletiyor ve terleyince elden kayıyor. Kısacası özellikle FPS oyunları oynuyorsanız almayın.
FPS oynuyorsanız PulseFire haste, DeathAdder v2, g305/g304, Razer'in mini modelleri, SS Prime ve Prime mini gibi muadillerini alın 500 lira ve altında.
Güzellik göreceli olsa da en çirkin mouselardan da birisi bence.

Alanlara bilek ağrısı konusunda başarılar. :D
Ben 1 yıl önce aldım, Farenin sensörü çok iyi doğru ama onun dışınde her şey çöp. Tuğla gibi ağir, parlak kaplama var, eli terletiyor, tasarımı garip, kimseye hitap etmiyor, lod 2cd civarında lod yüksek. Sadece Palm için uygun diye düşünüyorum. Bunun yerine hyper x haste, deathadder v2, viper mini, deathadder v2 mini alın daha iyi. 2004 den fırlamış gibi yani insan neden bunu kullanır bilmiyorum. 200TLye almıştım, fikirlerim bunlar yani 455TL vermeyin.

Eski mouseları (MX518 2004 sürümü, G400s, SWOP-80 gibi) kullanmayanların alması mantıklı değil. Ama o mouselara alışanlar için çok iyi bir seçenek.

Alanlara bilek ağrısı konusunda başarılar. :D
Ben 1 yıl önce aldım, Farenin sensörü çok iyi doğru ama onun dışınde her şey çöp. Tuğla gibi ağir, parlak kaplama var, eli terletiyor, tasarımı garip, kimseye hitap etmiyor, lod 2cd civarında lod yüksek. Sadece Palm için uygun diye düşünüyorum. Bunun yerine hyper x haste, deathadder v2, viper mini, deathadder v2 mini alın daha iyi. 2004 den fırlamış gibi yani insan neden bunu kullanır bilmiyorum. 200TLye almıştım, fikirlerim bunlar yani 455TL vermeyin.

Sizce sensörü daha iyi diye malzeme kalitesinden taviz verilip Deathadder V2'mi alınır, yoksa daha hafif ve malzeme kalitesi daha iyi olan haste mi? Bu farenin görüntüsünü zaten hiç beğenmiyordum, bir de ağırlığı ve gelen yorumları görünce bedava verseler almam doğrusu.

Sizce sensörü daha iyi diye malzeme kalitesinden taviz verilip Deathadder V2'mi alınır, yoksa daha hafif ve malzeme kalitesi daha iyi olan haste mi? Bu farenin görüntüsünü zaten hiç beğenmiyordum, bir de ağırlığı ve gelen yorumları görünce bedava verseler almam doğrusu.
Deathadder v2 ve haste malzeme kalitesi olarak hemen hemen aynı. Eliniz büyükse palm ve ya claw tutuyorsanız deathadder v2, orta-küçükse claw ve ya fingertip tutuyorsanız haste alın. 2 mouseyi de tecrübe ettim, bence fazla fark yok. Tabi deathadder v2 sensör olarak hasteyi geçiyor. Sensör olarak fark var ama aradaki fark az.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı