Satıldı Logitech G PRO 2nd Gen Kulaklık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Fiyat: 1250 TL
Takas vardır.

Discord: SepuLtura -ß-#9550

Kutu, fatura ve garanti eksiksizdir. Ürünün kozmetik hiçbir sorunu yoktur.
  • USB dongle bulunan bir modeldir. Bu sebeple anakart ses yongasının iyiliğinin/kötülüğünün bir önemi yok.
  • Mikrofonu oldukça temiz ses veriyor, aşağıdaki incelememde ses kaydı bulunuyor.
  • G HUB yazılımı üzerinden EQ ayarı yapabilirsiniz.
  • Kulaklığı USB ile dahi bağlasanız Dolby Atmos'u destekliyor. Bizzat denedim ve çok memnun kaldım.
  • Satma sebebim ekran kartı bütçeme para eklemek istediğimdendir.
  • Kargo alıcı ödemelidir, istenilen kargoyla yollayabilirim.

IMG_20220406_181010.jpg

Son düzenleme:
Max 800 bütçem var ama size 800 olur mu diyemem, bir ihtimal beklemedeyim. Takas için yazan olursa diye konuyu takipteyim şuan.
Elinizde kulaklık var mı? Kulaklık + nakit şeklinde takas düşünebilirim. Veya takas + nakit verebileceğiniz işime yarayan başka bir şey olabilirsa yine takas olabilir.

Elinizde kulaklık var mı? Kulaklık + nakit şeklinde takas düşünebilirim. Veya takas + nakit verebileceğiniz işime yarayan başka bir şey olabilirsa yine takas olabilir.
Elimde sıfır jelatinli 650w MSI agf 80+Gold PSU var, maalesef kafa kafaya denk gelmiyorlar. Belki PSU lazım olan biri ile değiştirim konuya gelenlere bakıyorum.

Maalesef kulaklığım yok ben de arayıştayım o nedenle, kulak içi Sony kulaklık var sadece Xperia serisi.

Elimde sıfır jelatinli 650w MSI agf 80+Gold PSU var, maalesef kafa kafaya denk gelmiyorlar. Belki PSU lazım olan biri ile değiştirim konuya gelenlere bakıyorum.
Bende de o PSU var :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı